Екскерівника поліції Ужгорода Мацолу піймали п‘яним за кермом – журналіст

Як стверджує журналіст Віталій Глагола, подія сталася ще у ніч із п’ятниці 25 вересня на суботу 26 вересня, але відомо про неї стало тільки зараз.

Екскерівника поліції Ужгорода Мацолу піймали п‘яним за кермом – журналіст

"Близько опівночі патрульні зупинили чорний BMW X5 із номерами АО2456ЕТ. Свідки події розповіли, що автомобіль за кермом якого був ексначальник міськвідділку поліції Віталій Мацола виїжджаючи із другорядної дороги не надав перевагу в русі поліцейському автомобілю. Це було на площі Дружби народів в Ужгороді", - повідомляє В. Глагола.

З його слів, за кермом виявився поліцейський Віталій Мацола, за словами свідків - у явному стані алкогольного сп'яніння. Патрульні це теж помітили і попросили Віталія Мацолу пройти освідчення на драгері чи у наркодиспансері, але він відмовився. Тож на нього склали протокол по статті 130 Кодексу про адміністративні правопорушення. Це означає автоматичне визнання вини.

29 вересня 2020р.

Теги:

Коментарі

Грязна передвиборча кампанія 2020-10-01 / 15:05:07
Глагола це поц, який вирішив вчергове пропіаритися. Де ж його обіцяне відео, чи хоча б публікація про цей випадок на сторінці патрульної поліції? Дебіл пише- дебіли ведуться.. аххаааа)))

Ужгородець 2020-09-30 / 15:18:51
Браво!!! В яблучко на всі 100% !

До Миколи 2020-09-30 / 14:34:03
Нормальні люди
Повторюся
Нор-маль-ні люди дивляться на цю мерзоту не із заздрістю, а з призирством.
Шкода, що у 2014-му "Правий сектор" о цю бидлоту не привязали до стовпа перед ОДА поруч з митним підерасом! Люди мали бачити всю цю мразь.
Тому так і живемо, бо такі як ви і ця мразь вважають за нормальне жити по поняттям!!!

До Миколи 2020-09-30 / 12:17:00
Усі "заздрять" людині, яка на державній посаді та у пагонах поліцая має совість п"яним керувати авто!!! То для цього треба досягати високі щяблі кар"єри правоохоронця, щоб плювати на закон, який сам і повинен захищати?

Микола 2020-09-30 / 12:04:34
Мдаа, подивишся на цих "коментаторів", неудачники, які просто заздрять, і які в свому нікчемному житті не досягли нічого, абсолютно нічого!

До Євгенії та Адвоката 2020-09-30 / 12:00:03

Справжнє ЧМО цей ваш «хороший керівник» та РІДКІСНЕ ГАВНО ця ваша «мудра людина!!!
Подивіться на його фото. Там все на пропитій рожі написано! Як після запою!!!
Самий звичайний СОРОМ правоохоронної системи України!!!

Адвокат настільки впевнено пише про чесність цього ВОНО. Так може він поцікавиться у його святості, де в ментурі мусорам платять такі зарплати аби придбати собі Х5, збудувати під Ужгородом будинок (не маленький), обрости такою кількістю земельних ділянок та нерухомістю в Ужгороді???
Може спадок від бабці з Америки отримав чи жінка за його період роботи стала супер-пупер успішним підприємцем???

Прошу вибачення від порядних правоохоронців за сленг по відношенню до цього ВОНО. Будете дивуватися, але як не дивно, порядні в правоохоронній системі ще залишилися.

Так от, стосовно ВОНО……. І кримінальні справи не фабрикував, і торгові точки та незаконне розкрадання природних ресурсів не кришував???
Так? Я правильно розумію ваш спіч???

Давайте бодай один епізод його успішної кар’єри розглянемо.
Один із яскравих прикладів - незаконний кар’єр на території військового полігону в Ужгородському районі!!! Незаконний забір гравію з річок і т.д. Навіть дуже успішно кришував, перебуваючи на посаді в районному УБЕЗі.
Бабло на верх керівництву настільки успішно носив, що Антибіотик вирішив підтягнути такого «успішного мєнєджєра» поближче до себе в обласний УБЕЗ заступником начальника. Русину такі люди були потрібні.
Там він реалізував свої таланти на повну катушку!!!
Або візьмемо інший випадок……..
Може пані Євгенія поцікавиться у святоші, як той віджимав у колишнього власника торгівельний комплекс «Гірчичне зерно»???
Не бажаєте поцікавитись яке відношення його святість має до цього комплексу?
І звідки на це взялося бабло???
Знаєте……є така зелена валюта, що друкується у штатах.

Якщо ще залишилися питання, можемо продовжити…….
ВОНО має великий перелік талантів!

До всіх мислячих 2020-09-30 / 09:40:43
Якщо посадова особа,особливо із правоохоронних органів та інших структур сів за кермо і попався,то його негайно на другий день повинні відсторонити від виконання службових обов'язків і розпочати службове розслідуванн і якщо підтвердиться дане правопорушення то звільняти з роботи без права займати певні посади на кілька років,так роблять в розвинутих країнах,....але нам до них дуже далеко...ми корупційно-кумівські....

Адвокатам, Євгенія і т.п. 2020-09-30 / 09:15:27
Ніяка його святість не дає йому право сідати за кермо п"яним!!! А якби за на цьому перехресті цей суб"єкт збив би людину? І ще цьому герою в погонах не хватило сміливості пройти тест, зате був хоробрим, коли сідав п"яним за кермо автомобіля, вартість якого дорівнює дуже і дуже багатьом рокам непосильної роботи в правоохоронних органах (якщо це авто тільки не подарувала йому бабуся-колгоспниця або надзвичайно успішна в таких випадках дружина-підприємиця!!!)! Відчуття безкарності і вседозволеності керує цією людиною!

Автолюбитель 2020-09-30 / 04:59:45
Класна тачка Х5, саме то для оперуповноваженого карного розшуку

Знай 2020-09-30 / 01:11:20
Алкогольне сп’яніння і перебування за кермом Черничка В.В. Є нічим іншим ніж фантазія хворого на голову біглого одіозного афериста волошина за інформацією шавки малинича відображеного на підконтрольному сайті вся закарпатська брехня. Один дуріє в Угорщині, другий в прокуратурі( поки що)

Пантьо 2020-09-29 / 22:17:38
А здав пана Віталія прокурор міста Кириленко на замовлення сраного сбушника. За день до того довго сиділи в кабінеті Кириленка.

гавнолюк 2020-09-29 / 18:06:12
черничка тоже ймали пяним за кермом, і що? де протокол?

Євгенія 2020-09-29 / 17:58:09
Був хорошим керівником, і мудрою людиною. А Вам ідеальним людям лиш би поржати. Де ваш сертифікат ідеальносі ?

До адвоката 2020-09-29 / 17:47:12
І п'яний не їздив, і хабарі не брав, і кар'єри не кришував, і все їнше, за що мав би давно бути на лаві підсудних бути, а не в органах правопорядку!

Адвокат 2020-09-29 / 16:44:24
Порядна людина Віталій. Ніколи за кермом пяним не їздив і навіть тоді коли дійсно мав можливість. Так що знову брехня в ефірі.

Василь 2020-09-29 / 14:28:41
Скоріше за все, в мусорний ящик піде Мацола))

Іван 2020-09-29 / 13:53:35
Брехня...це не лзначає автоматичне визнання вини. І той протокол в суді піде в мусорний ящик.

Іван 2020-09-29 / 13:52:31

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини