Відбулася заключна онлайн-конференція проєкту міст-побратимів Ужгорода та Кошиці "Крок до ефективного управління в місті Ужгород" (ФОТО)

Відбулася заключна онлайн-конференція проєкту міст-побратимів Ужгорода та Кошице «Крок до ефективного управління в місті Ужгород» за програмою SlovakAid, який реалізовували Агенція регіонального розвитку Кошице (керівник Ярослав Тешляр) спільно з комунальною установою Ужгородської міської ради «Агенція розвитку Ужгорода» (керівник Маріанна Собран).

Відбулася заключна онлайн-конференція проєкту міст-побратимів Ужгорода та Кошиці "Крок до ефективного управління в місті Ужгород" (ФОТО)

Учасників проєкту привітали словацькі партнери з Агенції регіонального розвитку Кошице Ярміла Гвішчова та Моніка Вішновска. Тренер «Агенції розвитку Ужгорода» Микола Яцков представив напрацювання з комунікаційної стратегії Ужгородської міськради, яка створюється в рамках проєкту і має кілька завдань: поліпшити комунікацію між управлінцями міськради для якомога ширшого інформування ужгородців про роботу міської влади, консультування з громадськістю щодо рішень із життєдіяльності міста, вибудовування партнерства з громадянським суспільством, залучення мешканців до муніципального управління. 

Тренер проєкту  Леся Носенко поінформувала про спільні з кошицькою Агенцією тренінги для представників громадських організацій зі стратегічного планування, підготовки і реалізації мікропроєктів. Із 7 підготовлених за підсумками навчання – 3 перемогли у конкурсі й отримали фінансування – по 1000 євро. 

Зокрема, Ірина Микулин, голова ГО «АураАкадеміка» розповіла про створений ними простір для неформальної освіти студентів, залучення молоді до активної громадської діяльності, реагування на виклики у місті, університеті тощо. 

Людмила Богдан, представник ГО «Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва» поінформувала про створені 10 розмальовок із зображеннями знакових будівель, місць Ужгорода, мобільний дитячий майданчик та пісню підліткового гурту Teobend «Просто попроси» і кліп, знятий, знову ж таки, на відомих локаціях нашого міста. 

Менеджер ГО «Екосфера» Оксана Буртин представила результати проєкту «Компостуй – землю рятуй!». У ході його реалізації популяризували ідеї компостування, зокрема і в звичайній квартирі, закупили обладнання для компостування в СНВК «Пролісок» – подрібнювач гілок, пластиковий контейнер, виготовили дерев’яний компостер. У садочку, до речі, завдяки компосту, вирощують овочі, малину, полуницю для дітей. 

«Зроблено хоч і невеликий, але важливий крок для розвитку нашого міста всіма учасниками проєкту «Крок до ефективного управління в місті Ужгород», й управлінцями, які пройшли тренінги і напрацьовують комунікаційну стратегію, й представниками громадських організацій, які підготували і реалізували мікропроєкти – підсумували учасники онлайн-конференції.

28 вересня 2020р.

Теги: конференція, проєкт, побратими

Коментарі

До оглядача 2020-09-29 / 21:26:26
А що побили 5 рокiв ???????

Оглядач 2020-09-29 / 13:34:47
Читайте уважно:завдання проекту - "поліпшити комунікацію між управлінцями міськради".
ОТЖЕ, комунікація НЕДОБРА, якщо потребує поліпшення !

Тибi 2020-09-28 / 21:46:18
Знов манiпулюе Андрiiв !При тому,, що Ужгород вже 25 рокiв побратим Кошице !Давно вже з ним спiвпрацюе.А Андрiiв знов пiариться з нiчого.

Говерла 2020-09-28 / 19:30:47
В українській мові нема слова "заключна"; можна написати - прикінцева.

НОВИНИ: Соціо

12:21
В Ужгороді пройшли урочистості до 76-ої річниці визволення Закарпаття та України від нацистських загарбників
11:39
/ 1
З 1 листопада ціна на газ на Закарпатті зросте на 33% – до 8,8 грн за кубометр
11:12
На Закарпатті до фінансової відповідальності притягнуто понад 100 підприємців – продавців підакцизних товарів
11:11
Найбільший попит роботодавців на Закарпатті – на робітників із інструментом і працівників сфери торгівлі та послуг
10:33
/ 1
У школах Тячівщини впроваджують транскордонний проєкт "Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії"
10:12
Цьогоріч осінній грибний сезон на Закарпатті – не надто щедрий
10:01
Станом на сьогодні Ужгородський національний університет має 125 міжнародних партнерів
02:52
/ 2
Суддя Лемак з Закарпаття проголосував проти рішення КС скасувати е-декларації, незаконне збагачення та ще низку антикорупційних норм
00:05
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгородській лінгвістичній гімназії знищили унікальні автентичні двері
23:41
Будівельники розпочали забивання залізобетонних паль нового залізничного мосту на ділянці Королево - Солотвино біля с. Грушово
16:54
Закарпатські митники виявили фальшиві документи на імпортний товар, ціна якого була занижена на майже 2 млн грн
15:22
/ 1
Дві ДВК на Закарпатті переписували протоколи прямо у залі ТВК, на місце події викликали поліцію
14:07
Оновлено перелік послуг, які надаватиме ЦНАП в Ужгороді на період карантину
13:29
Мешканці Закарпаття можуть безкоштовно почитати книгу "Мистецтво жити під час хіміотерапії"
12:19
В Ужгороді водій знову розлив розчин бетону на вулицях
09:50
Роботу громадського транспорту дозволили у Перечинському районі попри "червону" зону
16:11
27 жовтня в Ужгороді через капремонт буде перекрито проїзд по вул. Грибоєдова
11:20
Мешканці Закарпаття можуть безпечно отримати безоплатну правову допомогу в період карантину
09:54
/ 1
У Невицькому замку на Закарпатті відкопали досі невідомий підвал
14:17
/ 1
ЦНАП в Ужгороді завтра не працюватиме через "коронавірусну" дезінфекцію
11:07
Для оперативного реагування у день виборів на Закарпатті працює група спецпризначенців поліції з вертольотом
10:16
/ 11
У понеділок суд в Ужгороді розгляне справу щодо поновлення на посаді непереатестованого прокурора Бітляна - бо "годувальник"
00:59
Журналісти показали склади, куди потрапляє конфіскований на митниці товар
23:00
/ 1
В Ужгороді під час ремонту на один день відкриють для проїзду вулицю Грибоєдова
18:06
119 телевізорів та 381 комп`ютерну систему передали районним бібліотекам, дитбудинкам сімейного типу та прийомним сім`ям на Закарпатті
» Всі новини