Головним лісівником Закарпаття став Віктор Яковець (ФОТО)

Сьогодні, 26 вересня, Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович представив нового очільника Закарпатського ОУЛМГ. Ним став колишній директор ДП «Хотинське ЛГ» Віктор Яковець.

Головним лісівником Закарпаття став Віктор Яковець (ФОТО)

На представленні були присутніми голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, директори держлісгоспів Закарпаття, колектив управління, преса та представники громадськості.

У ході зустрічі з працівниками апарату управління та директорами держлісгоспів краю очільник лісової галузі України Василь Кузьович відзначив:

«Сьогодні я прибув на Закарпаття з двома папками – одна містить матеріали з недоліками, які накопичилися в області, а друга присвячена сьогоднішній події. Основним багатством Закарпаття є його люди та ліси. Це одна з найбільш лісистих областей України, де ліси займають понад 50 відсотків загальної площі. Разом з тим проблеми, які накопичились у галузі, викликають занепокоєння всієї Україні. Сьогодні нарешті ми на цьому поставимо крапку. Хочу, щоб про Закарпатське ОУЛМГ говорили з гордістю, адже можливостей у прикордонної області багато. Закликаю всіх у пріоритет ставити надання позитивної динаміки галузі, повернення авторитету працівникам лісового господарства, а також якісну і злагоджену роботу на благо закарпатського лісу».

Голова облдержадміністрації Олексій Петров наголосив, що призначення начальника управління є своєчасним, і йому варто максимально швидко включатися в роботу, адже питання лісового господарства є вкрай важливим. На цьому наголошував у черговий раз під час учорашнього візиту до регіону Президент України Володимир Зеленський.

Разом з новопризначеним керівником управління Василь Кузьович відвідав Державне підприємство «Мукачівське лісове господарство».

26 вересня 2020р.

Теги: лісівник, призначення

Коментарі

Міжгіря 27.09.2020 / 07:47:24
Дмитрівнв -Галатиба керівниця лісгоспу топечена злодюга ліс рубає і продає в Ужгороді закупила магазини за крадиний ліс донці,я Сергій Росада борець з такими хабарниками ,ЗЕ команда це нечесна команда на місцефих виборах фе.Кришує ворюг.

саша 26.09.2020 / 21:58:13
нич ся не міняє, одні злодіі при владі і в лісовій галузі тоже, най журналісти або сись новий начальник пройдеся по хижах і бізнесу сих горе директорів лісгоспу та іх рідні та щи мож легко назбирати з вкрадених грошей на бюджет любого району області. Але кому то треба, як жили і крали при Ющенку, Янику чи Пороху так і тепер керують, никого не покарали чи зняли з посаду. Гірка правда.

Іван 26.09.2020 / 21:12:10
До чого ж так ненавидіти закарпатців,щоб призначити любого лише не місцевого, невже не найти людей тут. Чуже чудо прийшло і поїхало, що його тут тримає, приїде з босий, а назад вагон везе

іван 26.09.2020 / 18:14:44
Закарпатці втратили довіру - повне засилля туристів

Збори 26.09.2020 / 15:17:41
Корупционерив, лисовои мафии на найвищому ривни!

Мішко 26.09.2020 / 15:01:40
А старий пердун бойчук шо, у прольті?

НОВИНИ: Соціо

09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
16:14
/ 1
У Дротинцях на Берегівщині попрощалися з полеглим військовим Іваном Келеменом Фото новина
14:41
/ 7
У Мукачеві оголосили результати конкурсу «Червене вино 2026» Фото новина
» Всі новини