В Ужгороді Зеленський вручив ордени, присвоєні ієрархам МГКЄ і РПЦ в Україні (ФОТО)

Під час робочої поїздки на Закарпаття Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди, присвоєні єпископу Мукачівської греко-католицької єпархії Мілану Шашіку та митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви Феодору.

В Ужгороді Зеленський вручив ордени, присвоєні ієрархам МГКЄ і РПЦ в Україні (ФОТО)

Про це інформує офіційний сайт глави держави.

Глава держави відвідав Хрестовоздвиженський греко-католицький кафедральний собор у місті Ужгороді, який є пам’яткою архітектури національного значення Закарпаття. Там Володимир Зеленський вручив орден «За заслуги» ІІ ступеня, яким було відзначено Мілана Шашіка, його послідовнику – апостольському адміністратору Мукачівської греко-католицької єпархії єпископу Нілу.

Державна нагорода була присвоєна Мілану Шашіку посмертно 20 липня 2020 року за багаторічну плідну церковну, благодійну та милосердницьку діяльність. Владика Мілан освятив 160 храмів і каплиць, висвятив 154 нових єпархіальних священиків.

«Завдяки владиці Мілану Шашіку Мукачівська греко-католицька єпархія утвердилася як одна з найвпливовіших церковних структур в області, посідає друге місце за кількістю релігійних організацій і вірян», – зазначив Володимир Зеленський під час спілкування з єпископом Нілом та настоятелем кафедрального собору Іваном Тидіром.

Глава держави наголосив, що потрібно пам’ятати кожну людину, яка розвивала місцеві громади та в складний час направляла до спільної роботи, «до того, що об’єднує нас усіх як українців, як людей».

Також Володимир Зеленський побував у Свято-Миколаївській церкві в Ужгороді, де вручив орден «За заслуги» ІІ ступеня митрополиту Мукачівському і Ужгородському Української православної церкви Феодору, присвоєний указом Президента від 21 серпня 2020 року.

Владика Феодор зазначив, що для нього справді честь отримати нагороду з рук Президента.

26 вересня 2020р.

Теги: орден, Шашік, Феодор, Зеленський

Коментарі

Марат 30.09.2020 / 22:51:20
Тошно навіть коментувати. Лише нагадаю,що першим офіцером нашого СБУ з "Альфи",що загинув від ворога вже на полі брані під Словянськом, був Біліченко Генадій. Після проведених дізнань,було встановлено,що він загинув від кулі монаха Київо-Печерської Лаври,любимця-звонара настоятеля Павла, путінського орденоносця , 13 квітня 2014 року. Є багаточисельні свідчення мешканців сходу та воїнів-захисників,що корегувальниками вогню бойовиків з РФ по позиціям нашоі армії були " святі отці" місцевих церков неканонічної в православ'ї РПЦ. Окрім цього є свідчення того,що ці "святі отці" з РПЦ з лавр та монастирів давали прихисток та охорону боєприпасів їх в підготовчий та безпосередньо під час агресії періоди. І цих фактів стільки,що Верховна Рада ще з 2014 рік могла б закрити всі ці диверсантські контори по всій Україні,але дякуючи "Батьківщині", опожопі, нашим-ненашим і всілякій антидержавній сволоті,що постійно вдераються до парламенту, прийняти Закон є неможливим,як тепер при цих " слугах" неконституційного громадянства оа диверсантського всього кодла. Чи вижеве Україна після цього антиукраїнського антидержавного Гармидера,що зараз у нас є?!

Мигаль 27.09.2020 / 12:14:40
Молодиць Зе-президент! Сими актами вун поставив знак повного равенства мижи дыйами по розвалу державы йерархами православнойы церквы Руськойы Педорацыйы в Закарпаттйу и МГКЙЕ. Правда, вун то типа мало май дипломатичисько сформуловав.

Віталік 26.09.2020 / 20:50:35


Тиражуйте штампи російської пропаганди деінде. Коментар видалено. Адмін


До нанкова 26.09.2020 / 19:39:39
Мацкальський пархат заполнив хустчину повнiстю!

Нанково 26.09.2020 / 18:51:48
Цилю не берися за діло у якому ти повний дуб. Зазвідай сою жону она ти отвітит.

Вася 26.09.2020 / 13:48:37
Папа Франциск не засуджує гомосексуальність... Папа Римський підтримав батьків ЛГБТ-підлітків, повідомляє CNN.СУПЕР!!!

Українець 26.09.2020 / 12:50:30
За які такі заслуги нагородили владику який підпорядкований Москві? Ця церква взагалі має бути під забороною, але як бачимо, не при цій владі.

для Василя 26.09.2020 / 11:39:47
Цилю, ти дурний як ливч. Грекокатолики Закарпаття ні з ким обєднуватись не збираються, вони напряму на Ватікан виходять. Хіба що Папа Римський з Варфаламієм обєднаються, але до цього ми з тобою мабуть неджоживемо.

грек 26.09.2020 / 11:33:36
Вася, ти просто ВАСЯ) бо кобись ся дашо розумів та бись такоє неписав)

Степан Крук 26.09.2020 / 11:27:58
Люди, дайте пораду: як мені це прокоментувати без матюків???

Вася 26.09.2020 / 06:58:29
РПЦ в Україні не має,а є Українська Православна Церква... А МГКЕ- не є Греко-католицькою церквою України, коли обєднаються ???

НОВИНИ: Соціо

18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 5
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
» Всі новини