В Ужгороді попередньо погодили комплексну Програму відновлення історичного центру на 2021-2023 роки

Програму відновлення історичного центру Ужгорода на 2021-2023 роки погодили сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міської ради.

В Ужгороді попередньо погодили комплексну Програму відновлення історичного центру на 2021-2023 роки

Її основні завдання:

- недопущення подальшого руйнування історичної забудови, створення безпечних умов для проживання населення;

- усунення аварійного стану інженерних мереж, їх реконструкція;

- збереження, відновлення та належне утримання пам'яток архітектури, інших будівель історичного центру міста, впорядкування ярусності забудови;

- реконструкція основних історичних площ і вулиць центральної частини міста, влаштування відповідного покриття, впорядкування та обладнання громадських територій із дотриманням принципів відтворення історико-архітектурного середовища;

- відтворення важливих архітектурних домінант і оборонних споруд міста;

- залучення громадськості до розв'язання проблем збереження культурної спадщини та соціально-економічного розвитку міста;

- заохочення власників/співвласників історичних будівель до їх відновлення, стимулювання суб’єктів підприємницької діяльності у відбудові та реставрації історичних об'єктів.

Ресурсне забезпечення Програми відновлення історичного центру Ужгорода на 2021-2023 роки – понад 32 млн грн., із них понад 16 млн грн - на 2021 рік. Її ще внесуть на розгляд депутатів міськради.

 

Іншим рішенням члени виконкому сьогодні погодили Програму реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2021- 2023 роки. Нею передбачено зовнішнє освітлення міських шляхів, пішохідних зон та внутрішньоквартальних територій міста, влаштування системи декоративного підсвічування архітектури Ужгорода, зменшення викидів та забруднення довкілля. Ішлося, що реалізація Програми дозволить суттєво зменшити витрати коштів міського бюджету на освітлення міста та обслуговування мережі, знизити рівень аварій на автошляхах міста у темний період доби, покращити криміногенну ситуацію в місті.

Фінансове забезпечення Програми – 13,7 млн. грн, зокрема на 2021 рік – 3,8 млн грн. Цю Програму також іще розглянуть депутати міськради.

23 вересня 2020р.

Теги: відновлення, центр, програма

НОВИНИ: Соціо

18:09
Мукачівські спортсмени — чемпіони світу з Комбат Самозахисту ICO Фото новина
17:03
На Закарпатті зріс рівень захворюваності на грип і ГРВІ Фото новина
15:39
/ 1
На Закарпатті рідним полеглого прикордонника Дмитра Цацури вручили медаль «Захиснику Вітчизни» Фото новина
14:22
У Перечині затримали чоловіка, який навів гвинтівку на незнайомців Фото новина
14:13
/ 3
Воловецька суддя Софілканич, яка звільнила від покарання ґвалтівників дівчинки і чиновника-хабарника, не пройшла оцінювання та не працюватиме в апеляційному суді
13:13
/ 1
На Хустщині загинув 56-річний чоловік через падіння авто в обрив Фото новина
12:05
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалася обікрасти магазин Фото новина
11:07
На Тячівщині зафіксували випадок сказу після укусу кота
10:03
/ 1
Лабрадор, над яким жорстоко познущався господар на Берегівщині, вже одужує Фото новина
09:07
/ 4
У Лондоні викрали з фури близько 3 тис. пляшок закарпатського вина Chateau Chizay Фото новина
18:01
На Закарпатті викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон Фото новина
17:02
На Рахівщині засудили жінок, які викрали допомогу родини загиблого військового
16:49
Юні мандрівники здійснили осінню подорож схилами полонини Боржави Фото новина
16:03
/ 1
В Іршаві рятувальники звільнили хлопчика, який застряг пальцем у гойдалці Фото новина
15:04
/ 1
На Рахівщині затримали мукачівця, який за $10 тисяч організовував втечу чоловіків до Румунії Фото новина
13:46
На Закарпатті стартувала осіння вакцинація диких тварин від сказу
12:47
/ 2
На Берегівщині під колесами авто загинула жінка Фото новина
11:33
На Рахівщині вранці згорів житловий будинок Фото новина
10:02
Капелана з Мукачева відзначили нагородою «Хрест Військова честь» Фото новина
09:20
У Мукачеві патрульні затримали чоловіків, які побили та пограбували перехожого Фото новина
18:29
На Закарпатті рятувальники знайшли двох чоловіків, які заблукали в горах і лісах Фото новина
17:20
/ 1
На Закарпатті заблокували черговий канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
15:55
У Мукачеві затримали 34-річного уродженця Харкова, який на замовлення підпалив авто Фото новина
14:47
На Закарпатті до кінця року відкриють пішохідний і велосипедний перехід «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
13:25
/ 3
В Ужгороді горів двоповерховий житловий будинок Фото новина
» Всі новини