18-річний хакер із Великоберезнянщини розповсюджував шкідливе програмне забезпечення

Поліцейські відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області спільно зі слідчими Ужгородського районного відділення поліції повідомили про підозру 18-річному жителю села Луг Великоберезнянського району.

18-річний хакер із Великоберезнянщини розповсюджував шкідливе програмне забезпечення

Слідчі встановили, що хлопець, будучи зареєстрованим на форумі хакерів, розповсюджував шкідливе програмне забезпечення.

18-річний житель Великоберезнянщини здійснював так зване “криптування” шкідливого програмного забезпечення, тобто робив його таким, щоб антивірусні програмні засоби визначали його як не шкідливе.

Після того, як люди встановлювали шкідливе програмне забезпечення на комп’ютер, треті особи мали можливість незаконно отримувати доступ до файлів, що зберігалися на ньому.

Тепер, за процесуального керівництва прокуратури Ужгородського району, чоловікові повідомили про підозру у кіберзлочині. 18-річному жителю села Луг інкримінують частину 1 статті 361-1 Кримінального кодексу України, тобто створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розпосюдження або збут. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до двох років.

У справі триває досудове розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

22 вересня 2020р.

Теги: хакер, забезпечення

Коментарі

asdz 23.09.2020 / 06:48:28
Та што ти.З чорнрвозами і лісовозами не годні зь ме порадити бо вни майже свої,давайте са їмеме до хакерів

Та так 22.09.2020 / 14:52:00
У лугові хоть є інтернет????
Посадиті го за такой року на дисять, бітангу

А для чого розбиратися 22.09.2020 / 12:11:29
Головне шо вони щось вiдкрили!

Безграмотні поліцаї 22.09.2020 / 10:50:22
шо за неграмотний бред? ну і що, якщо втручався? чим саме збагатився хакер? Ви хоть читаєте, те що пишете? чи це так, для кількості?

НОВИНИ: Кримінал

17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
» Всі новини