Реклама B3

У Хусті намагаються повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн

За позовом Хустської місцевої прокуратури Хустським районним судом відкрито провадження щодо визнання недійсним державного акту про право власності на земельну ділянку, площею 1,23 га та вартістю понад 2 млн грн.

У Хусті намагаються повернути у власність держави земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн

Позов подано в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області, Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» до Хустської районної державної адміністрації та місцевої мешканки.

Як повідомив керівник Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун, підставою для звернення до суду стало порушення інтересів держави в частині порушення вимог законодавства при розпорядженні землями сільськогосподарського призначення та землями лісового фонду, які перебувають під особливим захистом.

Як було встановлено, місцевій мешканці в Хустському районі виділили земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в рахунок частки (паю) на землях, які не підлягають розпаюванню та частково відносяться до земель лісового фонду.

Суд визнав наявність підстав для представництва інтересів держави прокурором і  відкрив провадження у вказаній справі та призначив підготовче судове засідання, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

19 вересня 2020р.

Теги: ділянка, власність

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 1
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 1
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини