На Великоберезнянщині п'яний водій "Фольксвагена" з'їхав у кювет

Загалом за добу на Закарпатті задокументували за добу 10 нетверезих водіїв.

На Великоберезнянщині п'яний водій "Фольксвагена" з'їхав у кювет

У селі Забрідь Великоберезнянського району вночі сталася незначна ДТП: автомобіль марки «Volkswagen Gоlf» з’їхав із дороги в кювет. На щастя, обійшлося без серйозних наслідків. Про автопригоду в поліцію повідомили небайдужі громадяни. На місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції Перечинського відділення. Правоохоронці виявили у водія ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування чоловік відмовився. 

На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за скоєння ДТП і за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.   

Уночі працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення  зупинили під час патрулювання в селі Оноківці Ужгородського району автомобіль марки «ЗАЗ-Славута», водій якого порушив правила дорожнього руху, перетнувши суцільну смугу руху.  

За кермом автомобіля перебував житель села Оріховиця в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,67 проміле алкоголю.  

На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

На автодорозі між селами Тарнівці-Концово на Ужгородщині працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили автомобіль марки «Vоlkswаgеn Jetta», на якому не працював поворотник під час виконання маневру.  

За кермом автомобіля перебував житель Великоберезнянського  району в стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення водій не надав, від медосвідування відмовився.   

На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. 

Двох п’яних мотоциклістів задокументували за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Тячівського відділу. У селі Вільхівці поліцейські зупинили незареєстрований мопед марки «Dеltа», яким керував без захисного шолома та відповідних документів місцевий житель. Мотоцикліст перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від медосвідування відмовився. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без належних документів та відсторонили його від керування.  

У присілку Вільхівчик працівники групи реагування патрульної поліції зупинили  незареєстрований скутер марки «Suzukі», яким керував без захисного шолома та відповідних документів місцевий житель. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від проходження медосвідування. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування. 

Ще 5 п’яних водіїв задокументували за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції. 

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

18 вересня 2020р.

Теги: водій, кювет

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:34
На Хустщині під час пожежі постраждав 75-річний чоловік Фото новина
11:53
На Тячівщині у водоймі виявили тіло чоловіка
18:27
Через негоду на Закарпатті пошкоджено авто, будинок і знеструмлено населені пункти Фото новина
17:14
Через штормовий вітер на Закарпатті загинув чоловік Фото новина
13:52
На Закарпатті через штормовий вітер падають дерева Фото новина
16:04
На Тячівщині горів житловий будинок Фото новина
14:28
На Берегівщині медики врятували жінку з анафілактичним шоком після укусу бджоли
11:24
На Мукачівщині під колесами авто загинув пішохід, який рухався дорогою у темряві Фото новина
10:11
/ 1
На Закарпатті медики врятували пацієнта з пульсом до 20 ударів за хвилину
16:02
На Берегівщині постраждала 71-річна жінка внаслідок вибуху газу Фото новина
14:27
На Тячівщині під час нічної пожежі загинули двоє людей Фото новина
11:11
У селищі Великий Бичків на Рахівщині у річці виявили тіло 24-річного чоловіка
18:32
/ 2
Неподалік Хуста 29-річний водій на смерть збив жінку Фото новина
14:39
На Закарпатті врятували чоловіка з небезпечним серцевим станом Фото новина
13:22
У селі на Хустщині пожежу вночі виявив собака Фото новина
09:09
На Мукачівщині дитину проштрикнуло металевим парканом Фото новина
17:45
У Словаччині згорів рейсовий автобус, що прямував на Закарпаття Фото новина
15:02
У Бенедиківцях на Мукачівщині немовля з’явилося на світ до прибуття швидкої
12:25
У Великому Бичкові горів двоповерховий будинок Фото новина
15:54
Поблизу Абранки вночі спалахнула вантажівка Фото новина
11:19
/ 1
У ліцеї в Чопі підліток вистрілив у однокласника з пістолета Фото новинаВідео новина
08:59
У Тячеві горіло сміттєзвалище площею близько 500 квадратних метрів Фото новина
15:37
/ 4
В Ужгороді під час масштабної пожежі рятувальники зняли чоловіка з даху Фото новина
12:05
На Мукачівщині підліток потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
18:43
У селі Модьорош Хустського району вночі сталася пожежа в житловому будинку Фото новина
» Всі новини