На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства

У ході реалізації представницьких повноважень Ужгородська місцева прокуратура виявила порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів Державним підприємством «Перечинське лісове господарство».

На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства

У лютому 2020 року Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області там проведено перевірку, у ході якої встановлено порушення вимог ст.ст. 19, 64 Лісового кодексу України. Таким чином підприємство завдало значної шкоди лісовим угіддям на території Перечинського району.

Скеровану претензію про відшкодування збитків підприємство проігнорувало, намагаючись перекласти відповідальність на лісокористувачів. 

Варто додати, що таким чином було порушено як екологічні, так і економічні інтереси держави, оскільки грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської діяльності, є джерелом формування державного та місцевих бюджетів.

З метою захисту інтересів держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, Ужгородська місцева прокуратура звернулася до Господарського суду щодо стягнення з «Перечинського лісового господарства» завданих збитків у розмірі 595 962 грн, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

17 вересня 2020р.

Теги: лісгосп, збитки, стягнення

НОВИНИ: Кримінал

15:49
/ 3
В Ужгороді двох переправників засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 7
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 3
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 11
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 6
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
» Всі новини