На Закарпатті понад 2 тисячі людей змінили свою виборчу адресу

Станом на 16 вересня 2429 осіб на Закарпатті змінили свою виборчу адресу перед місцевими виборами, які пройдуть 25 жовтня. Серед цих людей є такі, які зареєстровані в інших регіонах, однак вирішили голосувати на Закарпатті, й ті, які зареєстровані в Закарпатті, проте вирішили змінити регіон. Т

На Закарпатті понад 2 тисячі людей змінили свою виборчу адресу

акі дані оприлюднили на сайті Державного реєстру виборців.

Всього 431 особа змінила свою виборчу адресу та вирішила голосувати у Закарпатській області, 477 людини визначили свою виборчу адресу за межами регіону, а 1522 людина змінила свою виборчу адресу в межах Закарпатської області.

Як повідомляла ОПОРА, станом на 19 серпня виборчу адресу змінили 111 закарпатців, а станом на 1 вересня – 254. Наразі змінити виборчу адресу напередодні місцевих виборів на адресу фактичного місця проживання вже неможливо, адже процедура була доступна до 10 вересня.

Всього можливістю змінити виборчу адресу напередодні місцевих виборів скористалися 2426 закарпатців, що становить 1,95% від загальної кількості звернень в Україні.

У коментарі комунікаційниці ОПОРИ представниця громадської організації «Закарпаття-Донбас» Анжела Бабкіна розповіла, що внутрішньо переміщені особи в Ужгороді, які завдяки спрощеній процедурі зміни виборчої адреси зможуть вперше голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання, не надто активно змінювали свою виборчу адресу з трьох причин.

Як з’ясувала комунікаційниця ОПОРИ, до Ужгородського та Мукачівського відділів соціального захисту населення люди без постійного місця проживання із проханням стати на облік, щоб визначити адресу соцзахисту як свою виборчу - не зверталися.

Як розповів керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Стельмах, станом на 16 вересня 38 звернень по країні ще опрацьовуються. Тож остаточної цифри щодо кількості виборців, які вирішили змінити виборчу адресу, ще можуть незначно змінитись.

17 вересня 2020р.

Теги: зміна, адреса

НОВИНИ: Соціо

18:04
Ужгородські митники вилучили незадекларовані 20 тис. євро у харків’янина Фото новина
16:51
У Мукачеві засудили наркоторгівця до 6 років ув’язнення Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
14:38
На Закарпатті викрили групу залізничників, які крали дизпаливо з локомотивів Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
11:59
В Ужгороді чоловік напав на сусідку й пограбував її Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
10:12
На Закарпатті 14 листопада очікується хмарна погода та туман
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 3
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 5
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
12:13
/ 2
На Закарпатті викрили багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу Фото новина
10:44
На війні з рф поліг захисник із села Тарнівці, на Ужгородщині - Володимир Пазяк Фото новина
09:37
В Ужгороді в ДТП загинула 20-річна дівчина Фото новина
09:07
У Мукачеві всиновили немовля, від якого відмовилася мати у пологовому
18:00
/ 1
На Закарпатті прихистили родину з п’ятьма дітьми, евакуйовану з Дніпропетровщини Фото новина
17:21
На Виноградівщині у ДТП постраждали четверо людей Фото новина
16:20
/ 2
Безпілотник допоміг прикордонникам виявити трьох порушників на Ужгородщині Фото новинаВідео новина
15:57
/ 3
Забудова полонини Руна: у Львові заслухали докази екологів, які подали апеляцію на рішення Закарпатського суду
» Всі новини