У ліс поблизу Берегова завезли динозаврів (ФОТО)

На околиці села Яноші невдовзі відкриється "Динопарк"

У ліс поблизу Берегова завезли динозаврів (ФОТО)

На окраїні лісу, що на початку села Яноші (якщо їхати з боку Мукачева) можна побачити дивну картину - вишикуваних рядами та запакованих в поліетилен динозаврів.

Проїжджаючі зупиняються, щоб роздивитись та сфотографуватися поруч, інформує Beregovo.today.

Виявляється, тут невдовзі відкриється вже доволі популярний в Україні (не кажучи про Європу) "Динопарк" - атракціон з моделями динозаврів.

Зубаті ящери китайського походження зроблені з міцної гуми, і можуть рухатись. Отже, цікавість відвідувачів гарантована.

12 вересня 2020р.

Теги: динозавр, динопарк, Яноші

Коментарі

Вуву 2020-09-15 / 06:57:15
Но самоє смішноє так ото што нико не написав ош скільки бабла вибросили на тот ужас.
Вот малиби люди з чого сміятися та фігльовати.
Но ийсе тайна за семи пічатями покрита мохом і пліснявою бо точно што із бюджета витринькали ай ще і добре отжали.
Тіпа тупі дурні безмозглі аборигени - гукани будуть йуйкати та ваукати от восторга та дикого ізумлєнія .
А ізумлятися дєйствітєльно єсть від чого. Це точно .

Степан 2020-09-14 / 08:13:39
Розвиток краю то дуже добре,треба розвивати-але не такими страхіттями,щоб діти при виді страшного в ночі прокидалися ,

до доЦімбора 2020-09-13 / 22:56:01
Прагунни на динозаврах? А-а-а, тепер зрозуміло чому то їхнє оборудло-монумент перевальний тааакий страшезний.

до Цімбора 2020-09-13 / 19:23:36
Правду маєш, цімборо. Розвиваючи думку пропоную підкинути ідею сусідам: то на таких динозаврох колись іхні предки через Верецьки перейшли! Щи пак даякого "розкопаного" прагуннського шолома на 1-2 з тих страховисьок приліпити.
І туй го маєш! За ушиткоє заплатять, може й брюсельскими пенязями.
Творчо до того треба, фатьови.

1234 2020-09-13 / 08:38:49


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Цімбор 2020-09-12 / 14:14:18
Судячи з коментарів, як ни печально, но у нас живе куча пустих людей, з духом нарікання. Нич не роблять-погано, роблять щось - тоже погано. Йой, ліпше би людям роздали гроші....Сомарський взгяд...
Зона берегівщини розвиваться із-за термалів, і тому треба щи май більше атракцій кругом ставити. Чим більше місць куда піти тим більше будуть приїзжати і привозити «зарплату» для люди на місці. І коло каждої нової атракції, появляєся інфраструктура, начинаючи од лотка з морожином чи погара гарячого вина зимов заканчуючи здачою комнат рядом. ДумайТЕ

Обласна зрада 2020-09-12 / 13:45:14
Тю.... так було до нас завітати... Безоплатно абсолютно....

Петро 2020-09-12 / 13:42:00
Інтересно за які шіші куплено така чуш? Краще було використати на щось кориснішше для людей,

Читач 2020-09-12 / 12:51:15
Класно!!!Хоч буде куди з дітками піти!
Молодці :)

Іван 2020-09-12 / 10:28:56
Но вы і чмошні трольщики!!!

до вуву 2020-09-12 / 08:41:25
мамочки з колясками будуть прогулюватись,які будуть платити по 200-500 грн. за вхід ,перед здирництвом у своїх чоловіків або бивших чоловіків

Вуву 2020-09-12 / 07:59:22
Людська тупість безмежна.
Це скільки треба було грошей
убабахати щоб поробити це страхіття а потім заплатити за доставку тільки для того щоб вони помахали хвостами і поклацали щелепами.
А що далі ?
Літо вже минуло.
Цього упоротого видовища на один раз вистачить , далі ходити не будуть
1. Роботи нема - грошей нема.
2. Це ж не столицця з мміліонами людей і туристів , щоб по приколу там лазили.
Що далі ? Тупаки .

Еколог 2020-09-12 / 07:44:50
На піставі яких документів в Державному Лісовому Фонді встановлено: МАФи і огорожу, чи оформлено Акт про лісопорушення - пошкодження дерев породи дуб до ступеня неприпинення росту?
Все треба робити цивілізовано - без шкоди навколишньому середовищу.

НОВИНИ: Соціо

11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина