Закарпаття: "Живий товар" оптом і вроздріб

Є, на жаль, такі особи, котрим чесна праця не до смаку. Як, скажімо, 37-річна мукачівка Орися (ім'я змінено). Тяжко працювати жіночці не хотілося, а жити прагнула не гірше за інших.

Закарпаття: "Живий товар" оптом і вроздріб

Тож Орися вирішила зайнятися ремеслом, котре межує з криміналом. Мукачівка підшукувала молодих дівчат та жінок, котрі ледве зводили кінці з кінцями, і пропонувала їм швидко та легко заробити, освоюючи найдревнішу професію. Спритницю не цікавило навіть те, що окремі з її "підопічних" мають  дітей. Аби  прогодувати свої чада, розмірковувала,  вони  швидше погодяться на "роботу". Їм, мовляв, лише потрібно добросовісно виконувати свої обов'язки, а всі організаційні питання  вона бере на себе. Недостачі у грошах, запевняла, не матимуть. Після вагань молодиці погодилися.
Згодом Орися налагодила цілу мережу постачання дівчат для розваг приїжджим чоловікам. За певний період часу у неї було все відпрацьовано, як мовиться, до дрібниць. Клієнти, котрі поселялися у готелях, відвідували сауни і  замовляли в  Орисі "живий товар". За годину "палкої любові" з жрицею кохання замовник викладав з кишені 150 гривень,  50-річна мукачівка забирала собі. Отримавши по телефону замовлення,  спритниця брала дівчаток у свою "Калину" і вирушала на роботу. Гроші у клієнтів отримувала заздалегідь.  Коли лімітований час завершувався, сутенерка   розвозила  своїх працівниць по домівках.
Тим часом оперативна інформація про мукачівську звідницю  надійшла до працівників відділу боротьби з підпільною торгівлею людьми УМВС. Правоохоронці  стали збирати факти злочинної діяльності жінки.  Під час проведення оперативних заходів на стіл начальника відділу лягли матеріали, котрі чітко засвідчили про кримінальний  характер  бізнесу Орисі. Як довідалися правоохоронці,  у жіночки  вже були стабільні замовники, а у розпорядженні --  три молодиці. Невдовзі Орися стала залучати й четверту "жрицю кохання" до роботи.
Довідавшись про чергове постачання  дівчат клієнтам, правоохоронці вирішили затримувати всіх на гарячому. Для проведення операції, крім оперативників, були задіяні й працівники державтоінспекції.
Після замовлення, котре надійшло о нічній порі з готелю, що знаходився на Ужгородщині, Орися привезла двох жриць кохання до своїх клієнтів. Взявши свою частку, мукачівка побажала  добре провести час і, сівши у  легковик, виїхала  у напрямку  Мукачева. Далі на неї чекала повна несподіванка.  Авто раптово  зупинили працівники ДАІ. До нього підійшло кілька людей у цивільному, котрі представилися працівниками ВБЗТЛ УМВС і попросили проїхати мукачівку на одну з автозаправок, щоб оглянути автомобіль. Уже під час першої  розмови жіночка зізналася, що вона отримала 90 гривень від замовників, котрим доставила  дівчат. Зрештою, їй не було куди діватися. Не вдалося вдосталь насолодитися платним коханням і клієнтам.  Нічні метелики також зізнатися у наданні платних секс-послуг.
За фактом сутенерства порушено кримінальну справу. Поки що Орися знаходиться на підписці про невиїзд. Під час  розслідування оперативники встановили численні факти постачання "живого товару"  клієнтам. Наразі проводиться слідство, котре повинно встановити всі обставини цієї історії. Остаточну крапку  поставить суд.

Іван Ладжун, ВЗГ УМВС України в Закарпатській області
04 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

18:04
/ 5
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 2
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 4
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
» Всі новини