Проєкт "Пізнай Ужгород" "заговорив" англійською

Відтепер не тільки внутрішні туристи, а й гості з-за кордону можуть пізнавати Ужгород під час самостійних прогулянок. Проєкт «Унікальні туристичні маршрути «Пізнай Ужгород» в інтерактивних листівках з аудіогідами» перекладений англійською мовою.

Проєкт "Пізнай Ужгород" "заговорив" англійською

Йдеться як про листівки з маршрутами, що об’єднані в сувенірний набір, так і про аудіогіди, які завантажені на платформу izi.travel.

“Платформа izi.travel — міжнародна. Тому більшість її аудиторії з наявних 500 тисяч — іноземці. У зв’язку з цим ми жодної хвилини не сумнівалися, що маємо зробити ще й англійську версію. Адже нам важливо, аби про Ужгород дізналося якомога більше людей. Тим паче, що до цього часу на платформі було багато українських міст, а от Ужгорода, на жаль, не було”, — пояснила керівниця проєкту Людмила Сюзєва.

Проєкт стартував у червні. Реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Розробляли маршрути вісім відомих екскурсоводів Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Також у команді — відома ужгородська ілюстраторка Олена Бугрєнкова.

Викладена інформація доступна та цікава як дітям, так і дорослим. Яскраві та неординарні листівки зібрані у гарний подарунковий набір. Кожна листівка — історичний путівник пам’ятками культурної та архітектурної спадщини старовинного Ужгорода з цікавими запитаннями і завданнями.

«Культурний продукт, який створено в рамках реалізації даного проєкту, надзвичайно важливий з погляду популяризації історико-культурної спадщини Ужгорода й покращення його туристичної привабливості. Нам наразі важко порахувати кількість іноземних туристів, особливо зараз статистику псують карантинні обмеження, але можна з упевненістю сказати, що нетрадиційний підхід до подання інформації матиме успіх у іноземних туристів”, — прокоментував президент Закарпатської туристичної організації Федір Шандор.

Стати учасником проєкту, завдяки використанню новітніх технологій, зможе кожен у зручний для себе час. Щоб розпочати віртуальну або ж реальну мандрівку, достатньо засканувати QR-код на листівці. Або ж можна пройти за посиланням: https://bit.ly/303cv41. Також можна завантажити мобільний додаток izi.travel (у пошуку задати "Ужгород").

Проєкт "Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" в інтерактивних листівках з аудіогідами" реалізується за підтримки Українського культурного фонду в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі ГО “Щасливі діти”.

09 вересня 2020р.

Теги: англійська, проєкт, Сюзева

НОВИНИ: Соціо

21:00
У четвер у Мукачеві попрощаються з Євгенієм Гураничем, що загинув ще в січні 2025 року Фото новина
18:37
На Закарпатті вручили посмертну нагороду матері прикордонника Фото новина
17:28
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Мироном Стегурою Фото новина
16:37
/ 1
В Ужгороді спіймали нетверезу водійку таксі Фото новина
14:40
Серед картоплі на Закарпатті виявили боєприпас Фото новина
10:05
Мукачівець під наркотиками спричинив ДТП і намагався втекти Фото новина
21:12
/ 4
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 9
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
» Всі новини