На Закарпатті Держпраці здійснює масштабну кампанію з виявлення неоформлених працівників

Тиждень в Україні, у тому числі й на Закарпатті, триває масштабна інспекційна кампанія щодо виявлення неоформлених працівників, яка була поновлена з 1 вересня поточного року. Її проведення фахівці Управління Держпраці анонсували раніше.

На Закарпатті Держпраці здійснює масштабну кампанію з виявлення неоформлених працівників

Тож роботодавці були попереджені, що у випадку виявлення фактів незадекларованої праці, до них вживатимуть усі заходи реагування, передбачені чинним законодавством.

Уже в перші дні проведення в області заходів контролю з’ясувалося, що не всі роботодавці дослухалися до порад головних державних інспекторів Управління Держпраці стосовно належного оформлення трудових відносин  зі своїми найманими працівниками. Так, за результатами інспекційних відвідувань на сьогодні виявлено 10 працівників, котрі здійснювали свою діяльність нелегально.

В Управлінні нагадують, що в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ та податків за перше порушення  роботодавцеві доведеться сплатити штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, а за повторне порушення – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

08 вересня 2020р.

Теги: праця, Держпраці

Коментарі

Ужгородець 08.09.2020 / 10:37:34
А в нас ще є й таке чудо-контора? То ми ще й на тих нероб платимо податки?!

Читач 08.09.2020 / 10:20:44
Всього 10? У ФОПів 99% персоналу - нелегали!!! А особливо продавці, бармени, офіціанти... + без медичних книжок або з фіктивними!!!

Народ 08.09.2020 / 03:30:55
Дорош з держпраці то є продажна людина ,робить лиш позаказах правди не знайдеш немож поставити на цю посаду закарпатця.

НОВИНИ: Соціо

18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 3
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
» Всі новини