Уже три роки Бийло разом з ГО «Чиста Ріка - Чиста Вода» бореться зі сміттям на Закарпатті - організовує масові акції по прибиранню берегів та узбіч, проводить майстер-класи в школах та дитячих садках, які навчають правильно поводитися з різними типами твердих побутових відходів (ТПВ), встановив на римо-католицькому кладовищі в Рахові два контейнери для сміття, яке не підлягає вторинній переробці (вінки, свічки, побутове сміття, пластикові пляшки, скло), відкрив у селищі пункт прийому вторсировини. У планах – створення в Рахові цеху з переробки сміття.
«Нам важливо зараз виховати у підростаючого покоління звичку відокремлювати папір, скло, пластик, поліетилен та харчові відходи, щоб була можливість їх ефективно перероблювати. Щоб наші річки та ліси були чистими, нам треба вчити наших дітей правильному поводженню зі сміттям», – вважає Бийло Франц.
Завдяки зусиллям підприємця та його однодумців проблема засмічення Рахівщини почала вирішуватися – селищна рада звернула увагу і передала Бийло Францу в користування прес на гідравлічній основі, а угорці придбали для екоактивіста дві автівки для вивезення зібраного на акціях сміття.
Вуву 2020-09-08 / 07:44:24
Це дуже хороша справа .
Треба просити щоб йому дали невелике приміщення чи термінал десь на вокзалі або коло нього ... щоб в такий спосіб було простіше його вивозити на переробку.