"Укрзалізниця" збирається закривати Ужгородську дитячу залізницю

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола, підтверджуючи інформацію відповідними документами.

"Укрзалізниця" збирається закривати Ужгородську дитячу залізницю

Дитяча залізниця була відкрита у серпні 1947 року, в день залізничника. Тупиковий шлях завдовжки 1,1 км простягнувся по берегу річки Уж в центрі міста від колишньої Ужгородської синагоги до парку «Підзамковий».

У 2013 році на сесії Ужгородської міської ради депутати вирішили прийняти у комунальну власність залізницю для реконструкції та відновлення та справа не зрушила з мертвої точки.

"Думаю, дитячу залізницю треба приймати у власніть міста зараз - поки її остаточно не знищили", - зазначає Віталій Глагола.

04 вересня 2020р.

Теги: залізниця, закриття

Коментарі

Зробимо 2020-09-07 / 13:29:37
Зелених на мiсцевих виборах! ВОНИ ТАКI ПРАВИЛЬНI!

Читач 2020-09-06 / 12:43:04
Завжди легко кричати, що винні попередники! Але де виконання "Зеленими" своїх обіцянок про посадку корупціонері? На цій обіцянці Зелеський став президентом! А люди безмозгло голосували за Зелених, за обіцянки, яких вже тоді було ясно, що Зеленський не виконає! І що змінилось? Розганяв митницю - і що вийшло? Зникла контрабанда? Він може заливати про боротьбу з корупціяєю на митниці у Тернополі, але не на Закарпатті! Ми всі бачимо наших бідаків-митників і знаємо, як контрабанда та хабарництво продовжується і далі!!! Просирають навіть те, що зробив Порох!

Згоден із нижньою 2020-09-05 / 13:26:34
Згоден, не дай Бог голосувати на виборах за зелених, вони тупо обманули народ, просрали економіку, никого не посадили, поназначали саоїх клоунів, родичів, як і попередні. Сто раз подумайте чи варті зелені, голосу на виборах!

Поліна 2020-09-05 / 11:41:29
Сучасне керівництво Укрзалізниці поставлено нинішньою зеленою владою, тіпа слугами народними, які лиш крадуть, як і попередні і всьо їм пофіг, от і думаймо чи варто цим ненажерам віддавати голоси на виборах! Одна місячна зарплата якогось зама директора Укрзалізниці моде покрити розходи дитячої залізниці, кончені....

Читач 2020-09-05 / 10:25:07
Такої дитячої залізниці в Україні вже здається не залишилось! Мені зараз 55 і я в далекому дитинстві приходив туди займатись у гурток юного залізничника - як це було цікаво та захопливо!!! Вважаю що і для сучасних дітей такий гурток був би дуже цікавий! Але розуму у сучасних керівників залізниці явно не хватає, бо ставити хрест на розвитку дітей - це ставити хрест на майбутньому!!!

Вуву 2020-09-05 / 06:35:51
Ну виж розумієте що слово фантазія і перпеспективний план ... це зовсім різні речі і різні значення .
Але в наше сьогодення вони якось поєдналися в єдине ціле .
Хоча якщо зміниться мер міста на порядну людину ... то тоді перспективний план може бути реалізованим .
А щодо "фантазувати" так це нікому не заборонено.

До Вуву 2020-09-05 / 02:03:01
Ага, ми вже бачили "прекрасний" архітектурний стиль в центрі міста: новий будинок біля Пошти, скляне чудо біля кінотеатру Москва, біля драмчика теж дуже гарний старовинний стиль новобудови, Леон теж "гарно" вписується в архітектуру...і тут так само буде, бо це додаткові витрати, які не приносять власнику дохода, а наша влада не може нікого нічого заставити.

Вуву 2020-09-05 / 00:22:32
Якщо заберуть у власність міста то звичайно що прибутку місту вона не приноситиме .
А от щмат землі в самому центрі дійсно комусь принесе у вигляді жирних пачок бабла.
Не кажучи про те що на тому місці можна буде набудувати будинків під стародавній архітектурний стиль , що може стати справжньою окрасою міста і продовженням пішохіднойі набережнойі з липами і сакурами.

До вуйко 2020-09-04 / 20:51:31
Мені всеодно, що ти думаешь про граматику. На практиці, на твойому місті, промовчав.не корчи з себе грамотея! Треба робити справу телепню.

Вуйко 2020-09-04 / 19:31:35
Пиши грамотно, бо "не розумничай" такого немає, і перед що кома ставиться:), тому іди вчися телепню:)

До вуйко 2020-09-04 / 19:19:58
Ви не відкрили якусь особливість! Усі про це знають. Для передачі майнового об'кету потрібно було бажання власника та міської ради . Міська рада декілька раз зверталась до укрзалізниці,ті запропонували передати обласній Раді. Але усім було за межами міста пофіг. Тому треба силоміць забрати у власність міста ,як безхазяйний об'ект. Так Що не розумничай!

Вуйко 2020-09-04 / 17:35:55
Так вона була не на балансі міста, Укрзалізниця наплювала на неї, міськрада не до чого тут, ось зараз планують взяти на баланс.

Олеся 2020-09-04 / 16:35:46
Вона так i не працювало,дотацiй мiський бюджет за 5 рокiв так i не дав.Ганьба !

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини