На Закарпатті почастішали випадки появи на робочому місці жінок у нетверезому стані

У Великоберезнянському районному центрі зайнятості відбулося засідання “круглого столу”, учасники якого розглянули актуальні питання укомплектування підприємств кваліфікованою робочою силою. Відкриваючи дискусію, директор центру Василь Бумбак коротко окреслив ситуацію в цьому плані. Незважаючи на чималі зусилля служби зайнятості, роботодавців, значне підвищення культури виробництва, результат поки що малоефективний. Чому?

У пошуках відповіді на це запитання зав’язалася жвава дискусія, котра відкрила багато проблемних сторін сучасного ринку праці. Роман Чобаня, заступник начальника управління праці та соцзахисту населення, висловив думку, що потрібна серйозна зміна законодавчої бази щодо безробіття, жорсткішими мають бути умови прийому людини на біржу праці. Адже нерідко люди просто маніпулюють з державними коштами, вміло десь нелегально працюючи на будівництві і водночас перебуваючи на обліку у службі зайнятості у статусі безробітного.
Багато людей, як відзначали представниця молодого сучасного підприємства ТзОВ “Індустрія деревообробки” Ганна Олійник, Віта Микович із Закарпатської лісопромислової дільниці, спеціалісти ТОВ “Перечинська швейна фабрика”, ТОВ “Дж.Д.Ф.Сервіс ЛТД” та інших сучасних підприємств, просто не бажають сумлінно працювати, дотримуватися досить жорсткого, але вкрай потрібного на сучасному виробництві розпорядку. Як не прикро, але почастішали випадки появи на робочому місці жінок у нетверезому стані. Саме тут криється причина значної повсюдної плинності кадрів, нестачі кваліфікованих робочих рук. У багатьох робітників просто відсутня мотивація стати професіоналом, добре заробляти. Уже виробилася своєрідна тактика у багатьох працюючих влаштовуватися на роботу восени, а весною і влітку віддавати перевагу сезонним роботам.
Перший заступник директора обласного центру зайнятості Зоя Катрич, начальник відділу організації профнавчання ОЦЗ Євгенія Правда, заступник директора Перечинського районного центру зайнятості Леся Чиняк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Неля Ліман, начальник відділу активної підтримки РЦЗ Олена Качала, держінспектор праці ТДІП у Закарпатській області Іван Магарита разом з присутніми висловили цілий спектр міркувань з приводу обговорюваного питання, розробили рекомендаці “круглого столу” щодо вирішення проблеми як на місцевому, так і на державному рівні. Розмова була і корисною, і повчальною. Вона б дуже знадобилася навіть народним обранцям нашої країни, які вже довгий час зволікають з прийняттям багатьох законопроектів, що сприяли б вирішенню серйозних проблем ринку праці.

Іван Кузович, заступник головного редактора районної газети "Народне слово"
04 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
14:20
Війна забрала життя сержанта із Виноградова Василя Секлейді Фото новина
12:57
Дерево-гігант з Північної Америки на Закарпатті: дугласія зелена Фото новина
12:45
На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
12:30
/ 1
На Закарпатті викрили ввезення брендового одягу на 2 млн грн Фото новина
11:14
На Закарпатті стартували тренінги з природничої педагогіки у межах проєкту "Зелені скарби Карпат" Фото новина
09:41
/ 1
На Закарпатті оптимізували пошук донорів через Viber
15:47
«Пригоди на висоті!»: програма пізнавального туру на Сімерську скелю Фото новина
14:26
В Ужгороді з 2 по 8 березня дозволили торгівлю квітами на шести локаціях
13:34
На Закарпаття евакуювали матір з трьома дітьми із прифронтової території Фото новина
12:12
/ 10
Офіс Президента не публікує петицію до Зеленського з вимогою захистити Карпати
» Всі новини