На Іршавщині молодик напав з ножем на 82-річну жінку і відібрав від неї 3 тис грн і мобільний (ФОТО)

Зухвалий злочин трапився у ніч на 27 серпня у селі Білки. Нападника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання

На Іршавщині молодик напав з ножем на 82-річну жінку і відібрав від неї 3 тис грн і мобільний (ФОТО)

У ніч на 27 серпня невідомий чоловік вдерся до будинку пенсіонерки та, погрожуючи ножем, заволодів її грошима та телефоном. Прибувши за викликом, працівники Іршавського відділення поліції провели першочергові заходи для з’ясування обставин злочину та встановлення причетної до розбійного нападу особи.

Оперативники кримінальної поліції Іршавського відділку встановили, що до будинку самотньої бабусі проник 30-річний мешканець села Білки. Останній напередодні приїхав із сезонних заробітків і дорогою додому зайшов до будинку жінки та скоїв злочин.

Жителя Іршавщини поліцейські затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України і помістили до ізолятора тимчасового тримання. Викрадене майно від нього вилучили та повернуть потерпілій. Також жителя Білок перевіряють на причетність до вчинення інших майнових злочинів на території району.

За фактом злочину слідчі Іршавщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 187 Кримінального кодексу України, тобто Розбійний напад. Затриманому вже повідомили про підозру у вказаному злочині. За вчинене йому передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

28 серпня 2020р.

Теги: напад, молодик, жінка

НОВИНИ: Кримінал

18:04
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
13:30
На Закарпатті судитимуть 17-річну водійку за смертельну аварію з дитиною Фото новина
16:15
/ 5
На Закарпатті затримали військовослужбовця, який організував схему втечі за кордон Фото новина
13:10
На Мукачівщині сільського голову підозрюють у системних «відкатах»
14:21
На Закарпатті судитимуть жінку, яку підозрюють у продажі власних дітей для жебракування Фото новина
17:35
/ 1
На Закарпатті "ухилянтів" до кордону везли "швидкою" за $14000 Фото новина
12:47
/ 3
Ужгородським посадовцям у «земельній справі» обрали по майже 4 млн грн застави та відсторонили від посад Фото новина
16:02
На Закарпатті ліквідували три канали незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
14:48
/ 4
На Закарпатті затримали прикордонників, які «пропускали» ухилянтів Фото новина
13:48
На Закарпатті викрили наркоугруповання з мільйонним щомісячним прибутком Фото новина
17:12
/ 7
В Ужгороді посадовців міськради підозрюють у земельній афері на понад 3,4 млн грн Фото новина
09:59
/ 6
Масштабний наркобізнес викрили на Закарпатті Фото новина
12:44
У Берегові жінка поранила знайому ножем Фото новина
10:21
/ 14
В Ужгороді взяли під варту депутата міськради через схему заробітку на смітті Фото новина
13:24
/ 10
Ужгородського депутата підозрюють у незаконному заробітку на міському сміттєзвалищі Фото новина
14:13
/ 2
На Закарпатті викрили масштабну аферу з банкоматами на майже 2 млн грн Фото новина
15:00
Двоє наркоторговців із Закарпаття постануть перед судом Фото новина
10:41
/ 11
На Закарпатті селищного голову підозрюють у переплаті понад 355 тис. грн під час закупівлі електроенергії Фото новина
16:06
На Закарпатті судитимуть підприємця за продаж авто, ввезених як гуманітарна допомога Фото новина
13:44
На Мукачівщині затримали 22-річного чоловіка за збут наркотиків Фото новина
13:25
У Рахові затримали чоловіка за фейкове замінування банку Фото новина
» Всі новини