У рамках блокування масштабного каналу нелегальної міграції іноземців до ЄС на Закарпатті провели обшуки

Контррозвідники Служби безпеки України виявили та блокували функціонування стійкого каналу легалізації іноземців, вихідців з деяких країн Азії та Близького Сходу, та їх незаконного переміщення до держав Європейського Союзу.

У рамках блокування масштабного каналу нелегальної міграції іноземців до ЄС на Закарпатті провели обшуки

За даними слідства, учасники міжрегіональної злочинної групи, мешканці Києва, Сум, Дніпра, Харкова та Ужгорода, налагодили масштабну схему виготовлення пакетів підроблених документів високої якості, необхідних іноземцям для забезпечення законного перебування в Україні та виїзду у країни Євросоюзу. Вартість кожного «пакета» становила від 2 тисяч євро. Оперативники спецслужби також встановили, що зловмисники виробляли великий перелік документів та посвідчень державного зразка.

У результаті проведеної контррозвідкою СБУ спецоперації у Києві затримано організаторів злочинної схеми під час передачі черговому замовнику підроблених документів. Одночасно на території Київської, Сумської, Дніпропетровської, Харківської та Закарпатської областей проведено обшуки за місцями проживання інших учасників злочинної групи та в офісах. Слідчі вилучили велику кількість доказів протиправної діяльності: підроблені паспорти країн ЄС, дипломи українських закладів освіти, водійські посвідчення України та ЄС, знаряддя для їх виготовлення, зокрема штампи та печатки органів МВС, Міграційної служби, Пенсійного фонду, закладів охорони здоров’я, консульських установ, дата-штампи Державної прикордонної служби тощо та комп’ютерну техніку, яка використовувалась у протиправних цілях. 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ч. 3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів, вчинені за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру.

28 серпня 2020р.

Теги: обшуки, блокування, міграція

НОВИНИ: Кримінал

13:00
На Закарпатті підліток обікрав підприємство, розрізавши сейф болгаркою Фото новина
15:21
/ 2
На Рахівщині жінку підозрюють у вбивстві власного чоловіка Фото новина
13:16
/ 2
У Мукачеві сусід із ножем напав на чоловіка просто в під'їзді Фото новина
17:21
/ 1
На Закарпатті затримали пару, яка переправляла чоловіків до Румунії Фото новина
15:13
/ 1
На Закарпатті затримали таксиста, який за $15 тисяч переправляв ухилянтів через Тису Фото новина
14:05
/ 1
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 7
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 23
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
» Всі новини