У Мукачеві на покинутій дачі без будь-яких комунікацій оселилася молода жінка з 4 малолітніми дітьми з Полтави (ФОТО)

27 серпня до управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що на одній із покинутих дач, що в районі жіночого монастиря, проживає молода жінка з чотирма малолітніми дітьми.

У Мукачеві на покинутій дачі без будь-яких комунікацій оселилася молода жінка з 4 малолітніми дітьми з Полтави (ФОТО)

Діти недоглянуті, худі, часто прогулюються мікрорайоном самі без матері. На дачі відсутні будь-які комунікації.

Про загрозу життю і здоров’ю дітей одразу було повідомлено службу у справах дітей Мукачівської міської ради, ювенальну превенцію, а також патрульну поліцію України.

Після приїзду з’ясувалося, що троє старших дівчаток віком до 10 років самовільно покинули дачу і їхнє місце перебування невідоме. З матір’ю перебував лише наймолодший дворічний син. Стан дитини незадовільний. Хлопчик брудний і голодний.

Зважаючи на обставини, довелося в екстреному порядку доправити дітей до медичного закладу. Наразі готуються різні запити до низки установ для з’ясування обставин, які підштовхнули жінку до ризикованої мандрівки Україною. Адже сім’я зареєстрована у Полтаві.

27 серпня 2020р.

Теги: жінка, діти, дача

Коментарі

Ллл 2020-08-31 / 15:06:38
Що трапилось у цієї жінки? Та як можна їй допомогти ?

Злата 2020-08-31 / 12:16:54
Не осуждайте ее! Видно ушла от хорошей жизни! Помогите, а не забирайте детей!

Тетяна 2020-08-31 / 11:35:54


Чи може хтось допомогти знайти номер телефону цієї жінки. Хочу їй допомогти.



Це інформація Управління соціального захисту Мукачівської міської ради, звертайтеся безпосередньо туди. Адмін


Ольга Шпортун Щукіна 2020-08-31 / 11:03:13
Також їй з продуктами допомагали небайдужі люди,церкви і сільський голова.Я жителька цього села і знайома з нею особисто.Вона в пошуках нового чоловіка щоб завагітніти в п'ятий раз робити і отримати автомобіль(це з її слів)А діти і у нас такі ходили,завжди грязні,голодні і невиховані,до школи вони не ходять.І на цьому ще не все,дуже багато писати.

Олга Шпортун Щукіна 2020-08-31 / 10:53:32
Ну по перше,в селі якому вона жила в неї є три кімнатна квартира з газом,водою і світлом,також є земельна ділянка 2 сотки.І не така вона вже і бідна,чоловіка немає,на дітей вона отримує непогані кошти,у неї є справка що вона хвора (на голову)і це не перший інцидент з цією родиною.

Софія 2020-08-30 / 23:38:34
Напевно втікла від "люблячого" чоловіка. Допоможіть жінці.

Наталі 2020-08-30 / 15:50:04
Я думаю потрібна допомога матері, а дітей не потрібно забирати. В кожному селі є хати в яких ніхто не живе, в містах гуртожитки. Місцева влада може щось зробити а не ставити на коліна

Коля 2020-08-30 / 13:54:44
Мені 11 роуів я часто бачив цих дітей на площядці на нашшій вулиці вони добрі але заіжди були брудні

Таня 2020-08-29 / 23:34:28
Я так теж думаю, що у жінки можуть бути причини що так живе, були б кращі умови та можливості, вона б не пішла жити так, а те що комунікацій немає, люди вже забули що наші бабусі, мами теж жили так, без газу і води у домі, дровами топили, та навіть і зараз хоть і газ у домі є, так опалення пічне дровами, бо ціни?, зарплати не доплатишся.

Zarkoksenia595 2020-08-29 / 22:55:15
Не удивительно ,почти пахожый случый .У меня такие же соседи,и полиции наплевать и соц ,захесту,У дитей любимые игрушки Топоры ножы,А с детской комнаты с сказал следователь что дети так играются.

Анжеліка 2020-08-29 / 13:23:23
А з чого будуть діти ситі, якщо мама не працює, і немає можливості піти на роботу, якщо в неї 2-ох річна дитина, нема на кого залишити,. Тим паче, місце реєстрації Полтава!

Марина 2020-08-29 / 10:31:34
Закарпаття - яке продовження історії? Де діти? Що з жінкою?
Не залишайте на призволяще долю цих дітей і матері. Діти мають жити з мамою . Волонтери - зверніть увагу . Давайте організовувати збір коштів . Зняти житло для них. Бо без належних умов дітей не повернуть жінці . Марта Левченко - допоможіть . Закарпатські волонтери зверніть увагу !!!!

Лоці 2020-08-29 / 10:24:31
Допомагати треба,а не накидуватись на бідну жінку. Багато дітна мати,дітей не покинула,ще тепер лішіть її материнства для повного щастя,лиш довго дуже не розбирайтеся.

Леся 2020-08-29 / 01:19:20
Допоможіть жінці. Може в неї безвихідна ситуація . Волонтери - зверніть увагу .

Inna 2020-08-29 / 01:02:51
Замість того, аби жінку обливати брудом, краще би розібрались , що в неї сталося . На вулиці може опинитись кожен . Вона спробувала дати діткам дах над головою . Худі, голодні- так нехай держава надасть допомогу житлом і роботою - гідними соцвиплатами . А то забрати дітей в бідної матері легше за все ... Збирайте гроші, зніміть жінці житло , дайте роботу !!!.

Вуву 2020-08-28 / 09:24:21
Як почитаєш які компенсаційі за житло в тисячах отримують депутати ВР і цю інформацію , то складається враження що ми живемо у сюрреалістичному світі.
Є всякі різні органи і служби але все це не працює не фукціонує і не дає потрібного результату .
А за всім цим стоять люди з посадами , окладами які ходять на роботу кожен день .....

Vita 2020-08-27 / 21:42:29
Да,Василь ви праві!

Василь 2020-08-27 / 21:29:05
Шкода людей!!! Повинні бути якісь соціальні програми сім’ю потрібно підтримати ми люди а не скоти!!!

ЛОХОТРОН 2020-08-27 / 18:18:48
Циганота

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини