У Мукачеві відбувся парад випускників (ФОТО)

На центральній площі Мукачева відбувся традиційний парад випускників

У Мукачеві відбувся парад випускників (ФОТО)

Цьогоріч навчання у школах Мукачівської ОТГ навчання завершили 611 учнів 11 класів.

Випускники пройшлися святковою ходою центральними вулицями міста, о 19:00 захід розпочався на площі Миру біля пам’ятника святого Мартина.

Мукачівський міський голова Андрій Балога привітав школярів та вручив премії 30 «золотим» та 13 «срібним» медалістам.

«Завтра ви будете успішними людьми, ви здобудете професію і будете рухатися вперед у житті. Я впевнений ви досягнете великих висот, зможете побудувати все в своєму житті, успіхів у всіх починаннях, завжди залишайтесь такими гарними й усміхненими як сьогодні» - побажав міський голова.

Також премію у розмірі 20 тисяч гривень отримав Крістіан Шаленик – учень Мукачівської школи №20 ім. О. Духновича. Юнак отримав 200 балів на ЗНО з історії України. Премією відзначили і вчительку, яка готувала школяра – Аллу Спачинську.

Нагородили преміями у розмірі 5 тисяч 20 випускників, які отримали найвищі бали за результатами ЗНО.

Свято продовжилося неймовірним вальсом випускників: 42 пари танцювали під пісні мукачівської виконавиці Іванни Решко.

А о 20:30 у замку Паланок врозпочався шостий Бал випускників, який щороку організовує міський голова Андрій Балога. 

 

27 серпня 2020р.

Теги: випускники, Мукачево

Коментарі

Читатель 27.08.2020 / 11:01:48
Я шокирован. ))) Насколько же пандемия подкорректировала всё. Уже давным-давно дети чуть ли не в школу пошли, а эти только празднуют выпуск. Ё-моё. )))

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 4
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
» Всі новини