Реклама B3

Ужгородські школярі можуть взяти участь у конкурсі на створення промофільмів про місто

Конкурс "Дестинація Ужгород” в рамках проєкту “Промоція та збереження культурної спадщини в Кросно та Ужгороді”, який реалізують за програмою Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014–2020, стартував в обласному центрі Закарпаття.

Ужгородські школярі можуть взяти участь у конкурсі на створення промофільмів про місто

Як ми вже повідомляли, творчий проєкт, партнерами якого є управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради та ГО «Закарпатська фільмкомісія», спрямований на залучення шкільної молоді до створення короткометражних промофільмів про Ужгород та його історію.

Координатор проєкту, голова «Закарпатської фільмкомісії» Олександр Мерявчик та координатор конкурсу В’ячеслав Єгоров сьогодні розповіли докладніше про “Дестинацію Ужгород” та етапи реалізації педагогам-організаторам, які згодом поінформують учнів шкіл міста.

Зазначалося, що для втілення задуму учневі достатньо хорошої ідеї та смартфона, вітається вміння працювати в кадрі, записувати стендапи.

Як повідомили організатори, прийом конкурсних робіт завершиться 15 жовтня, а вже 2 листопада планують оголосити імена переможців. Наступний етап – майстер-класи для переможців конкурсу, а відтак – навчальний тур в Україні та Польщі. Також серед призів – участь у міжнародних кіноконференціях у Кросно та Ужгороді.

Начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра висловила сподівання, що для учнів ужгородських загальноосвітніх навчальних закладів проєкт буде цікавим, і вони зможуть використати цю можливість для реалізації творчого потенціалу, спробувавши себе у сфері кіновиробництва (режисура, анімація, написання сценаріїв, робота із програмним забезпечення для відеомонтажу).

Кращі роботи стануть основою для промоційного фільму про Ужгород.  

25 серпня 2020р.

Теги: школярі, промо, конкурс

Реклама B4

Коментарі

злий 26.08.2020 / 00:32:56
Прочитав "Ужгородські школярі можуть взяти участь у конкурсі на створення порнофільмів..."

*** 25.08.2020 / 15:37:17
Тема:парки,сквери,тротуари,зелена зона під будинком.
озеленення і місто.
соцоб'єкти і квіти.!!!
Документалістика про рідну школу- улюблене місце проведення часу!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 7
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 2
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини