У департаменті охорони здоров'я Закарпаття – обшуки через зaкупівлі неякісних зaхисних костюмів тa мaсок (ФОТО)

Екскерівниці департаменту охорони здоров’я Єлизаветі Біров та її заступнику Івану Гуштану вручено підозри.

У департаменті охорони здоров'я Закарпаття – обшуки через зaкупівлі неякісних зaхисних костюмів тa мaсок (ФОТО)

У депaртaменті охорони здоров’я Зaкaрпaтської ОДA з сaмого рaнку тривaють обшуки тa слідчі дії у кримінaльній спрaві по зaкупівлі неякісних зaхисних костюмів тa мaсок для боротьби з коронaвірусною інфекцією.

Як повідомляє Перший, нa місці прaцюють співробітники ДСР (Депaртaмент стрaтегічних розслідувaнь), слідчі ГУНП тa співробітники СБУ. Здійснюють вилучення документaції тa перевірку робочих кaбінетів. Йдеться про розтрaту 25-ти мільйонів гривень виділених з фонду боротьби з COVID-19. Попередньо відомо, що зaкуплені мaски тa костюми «будівельні» тa не признaчені для використaння у медицині. Детaлі згодом.

Тимчасом, як повідомляє журналіст Віталій Глагола, екскерівниці департаменту охорони здоров’я Єлизаветі Біров та її заступнику Івану Гуштану вручено підозри. За інформацією В. Глагли, підозри оголошено за статтею 191 ККУ, а саме «привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Попередньо відомо, що їх звинувачують у тому, що Є. Біров та І. Гуштан купили у фірми 57 000 непридатних до використання у медицині халатів. Слідство стверджує, що халати закуплені для медиків без тендера всього одну добу і по завищеній ціні. Ринкова ціна до 300 гривень, а вони куплені по 480 гривень за штуку. Збитки становлять 30 мільйонів гривень.

Крім того, підозру вручено директору фірми-постачальника ТОВ «Гуд-медікал» Олегу Гудашу.

17 серпня 2020р.

Теги: закупівлі, маски, костюми, обшуки

Коментарі

степан Крук 2020-08-18 / 06:55:43
Січень-лютий 2020 року: захисних костюмів нема зовсім. Видані лікарям накидки замість комбінезонів можна проткнути мізинцем, бо за плотністю вони нагадували туалетний папір. Два місяці надійні комбінезони поставлялися виключно волонтерами, небайдужі закарпатці довіряли свої свої гроші їм і костюми та респіратори поступали у всі "ковідні" лікарні справно. Два місяці влада болт забивала на безпеку медиків, котрі працювали у вогнещах епідемії і тільки в середені березня почалися державні поставки.

Андрій 2020-08-17 / 17:31:37
Люди Ви забули що коли закуповували то був карантин і бізнесмени підняли ціни вдесятеро та взагалі ніяких захисних костюмів та навіть масок купити було не можливо. Ні держслужбовців потрібно карати,а тих сук котрі називалися на постачанні захисних костюмів, масок тощо.І збитків державі ніяких вони не надали,а хоч якось захистили лікарів.

МІША 2020-08-17 / 16:50:22


Капслок. Коментар видалено. Адмін


Свій до Бірова 2020-08-17 / 16:08:57
Забули за активістів які влаштовували найбільше галасу, що треба срочно — Пересоляка та Негрю які з цими свинарчуками в связці.

Antidepresant 2020-08-17 / 16:00:13
Люди добрі, це лише обвинувачення, яке ще не доведене в суді. Норми права кажуть, що людина невинна, доки в суді не буде доведено її вину

микола 2020-08-17 / 14:50:12
жоден начальник департаменту не отримавши "Добро" голови області , мера або іх заступників не вліз би в цю аферу.

Пасіка 2020-08-17 / 14:02:53
Це нещастя(гуштана) вигнали з кру,бо тоді вже там намутив,а Скрип В.В. його підібрав з вулиці і взяв в охорону здоров’я,щоб не був безробітній,а ця гнида і там намутила,а до медицини він немає жодного відношення.

До катi 2020-08-17 / 13:53:54
Бо ти навiрно доярка, медфак не закiнчувала!

Катя 2020-08-17 / 13:44:02
Гуштан-це лікар???,ну люди,відколи??? Ну люди,ви зовсім мозги втратили.Я в шоці!

До ідіота з тур‘і 2020-08-17 / 13:40:08
То,що гуштан порядна і чесна людина,міг написати або дебіл,або скоріше за все сам гуштан.

МІША 2020-08-17 / 13:15:51


Капслок. Коментар видалено. Адмін


123 2020-08-17 / 11:48:14
Гуштан порядна людина і чесна а то шо у нас закони такі дебільні то винуваті гукани -нардепи шо не розуміються за шо голосують бо читають по складам, а скинуть всьо на того хто не має за шо одкупитись від органів он скільки налетіло їх шакалів.

Васi турянського 2020-08-17 / 11:29:26
Кози давно перестав пасти? Гуштан лiкар а ти на крайняк гукан або бизнесмен перечинський!

Бірову 2020-08-17 / 11:21:58
А хто тоді був заступник Гетманенка та куратор медицини ? Майже Травіна "суха вода"

ЛОХОТРОН 2020-08-17 / 11:21:30
отже гуштана назначили виноватим! Хаха!

Іван 2020-08-17 / 11:05:02
Дср, сбу, набу, суг бла бла! Шайки злодіїв яких тримають за наші гроші! Стільки силових структур з цими мордами, просто потрібна податкова поліція і крмфіскація повного майна, і смертня казнь корупціонерам найвищих інстанцій!!!
Стільки правоохоронних служб а все іде лиш до дна!

Вася 2020-08-17 / 11:02:58
А також керував схемою Турянський чмошник Гуштан,який незрозуміло яким чином з стукача кру,попав в керівництво охорони здоров‘я.

Біров 2020-08-17 / 10:55:05
Керував схемаю тодішній в.о. губернатора Гетманенко Олексій

НОВИНИ: Кримінал

13:12
/ 1
Злодій із Собатина протягом кількох днів виніс із магазина в Іршаві товару на 10 тис. грн
23:16
/ 3
На Берегівщині керівник одного з підрозділів Управління ДСНС на Закарпатті системно приторговував метамфетаміном
15:04
У Ганичах на Тячівщині затримали місцевого наркоторговця
10:48
Директору та головному бухгалтеру Карпатського біосферного заповідника повідомлено про підозру
10:44
"Безправному" водієві "під кайфом", що порушив ПДР на трасі біля Середнього на Ужгородщині, виписали штрафів на 90 тис. грн
19:29
80-річному жителю Пилипця, що застрелив собаку, "світять" до 3 років тюрми
23:33
/ 3
В Ужгороді вслід за підрядником з Харкова про підозру в розтраті майже 3 млн грн на ремонті доріг повідомлено спеціалісту з технагляду
23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52