В Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни

В Ужгороді, з площі Народної, вранці 16 серпня розпочався велопробіг "афганців" і ветеранів АТО/ООС “Вшануємо пам’ять захисників України”.

В Ужгороді стартував велопробіг ветеранів війни

У дорогу вирушили четверо велосипедистів, розповів перед стартом кореспонденту Укрінформу організатор і капітан команди, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Закарпатській області України Іван Балашов.

За словами Балашова, ці четверо подолають увесь шлях - 1 тис. 800 км - від Ужгорода до Маріуполя. Дорогою до них долучатимуться активісти з різних міст України - планується, що загалом участь візьмуть до півтори тисячі людей.

"Я організовую такий пробіг вдруге. Минулого разу, у 2016 році, велопробіг Ужгород-Київ був присвячений 25-річчю Незалежності України", - зазначив Балашов.

Він розповів, що і він сам, і інші члени команди мають добру підготовку: регулярно займаються маунтінбайкінгом, шосейними гонками і велотуризмом.

Розпочавши свою путь із Закарпаття, за сьогодні ветерани планують доїхати до Стрия Львівської області.

Як повідомляв Укрінформ, велопробіг завершиться в Маріуполі 29 серпня - у День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Дорогою ветерани відвідають Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Київ, Лубни, Полтаву, Дніпро, Запоріжжя та Бердянськ. Там заплановані зустрічі з родинами загиблих, покладання квітів до пам’ятників та алей слави, спілкування з представниками органів місцевої влади.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів для підтримки ветеранів війни та популяризації їх позитивного образу в суспільстві.

Укрінформ. Фото Сергія Гудака

16 серпня 2020р.

Теги: велопробіг, ветеран, захисник

Коментарі

щурь вася 16.08.2020 / 14:28:39
дурачки кращеб пішли до Балог картошку вибирати або тенгерицю ламати

НОВИНИ: Соціо

16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 1
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 6
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
10:03
/ 2
Підтверджено загибель зниклого безвісти воїна з Білок Ігоря Скогорева Фото новина
08:56
/ 1
У Мукачеві патрульні затримали водія з 2,33‰ алкоголю в крові Фото новина
18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 2
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
/ 1
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 3
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
» Всі новини