В Ужгороді циганські матері-одиначки протестували проти скасування соцвиплат (ВІДЕО)

Також вимагали справедливого ставлення при прийомі на роботу.

В Ужгороді циганські матері-одиначки протестували проти скасування соцвиплат (ВІДЕО)

Наприкінці липня Кабінет Міністрів України ускладнив життя матерям-одиначкам, прийнявши постанову №632 і тим самим, скасувавши грошові виплати.

Зокрема, матеріальна допомога не призначається, якщо мати не працює, не має статусу безробітної, придбала нерухомість чи оплатила дороговартісну послугу. Також жінка не може претендувати на державні фінанси, якщо проживає з чоловіком, але офіційно має статус одиначки.

Ці вимоги збурили українців, а особливо закарпатських ромок, які подекуди живуть за соціальні гроші. Вони не мають нормальної роботи, практично неосвічені і часто виховують дітей без чоловіків.

13 серпня 2020р.

Теги: матері, одиначки

Коментарі

Ярик 2021-08-28 / 22:43:56
А їх хтось змушував народжувати тих дітей, та тепер най мучаются діти позад дурних батьків.

До нижнього 2020-08-14 / 13:37:55
Яка різниця в заголовку, головне, щоби не виплачувати гроші дармоїдам, паразитам за бізнесменам від розплодження злиднів.

Віктор 2020-08-14 / 12:44:33
Соцвиплати матерям-одиночкам не скасували, а змінили умови виплати. Редакція, напишіть правильно заголовок статті

Будулай 2020-08-14 / 12:15:00
Веліка пудяка нашой влади от усей ціганской громаді за цей прікрасній закон.Ві нємного опоздалі.Тріба було прийняті єго хоть петнадцать літ раніше.А в цілому всім веліка пудяка.

Правда 2020-08-14 / 10:57:54
Це питання давно було вирішувати, Спочатку з Юлькиних рахунків оплачувати паразитам допомогу, а не вішати на нашу шию. А зараз, коли ця нечить розплодилася, можновладці прозріли. Хто підрахував, скільки наших коштів щомісяця платиться паразитам - як циганам так і іншим, які завдяки недолугості влади, присосалися до бюджету. Чи проаналізувала влада стан злочинності, що насуває на наше суспільство з боку циганоти? І хтось (типу Nana або великий правозахисник горват) буде верещати про утиски ромів??? Накінець державі потрібно грунтовно вирішувати проблему з циганами, не чекати, поки народу урветься терпець. Ярі захисники "соціально незахищених" циган скажуть, що їх потрібно називати РОМАМИ. Ми, законопослушні громадяни, тільки за це, яле спочатку вони повинні бути повноцінними громадянами України, дотримуватися законів та відповідати за їх порушення, вчити дітей у школі, працювати, а не паразитувати на наші гроші! Вони повинні заслужити повагу у суспільства.

справедливість 2020-08-13 / 22:59:35
А знаєте що найгірше за циганів ,ті люди які підтримують їх і захищають як наприклад Nana і деякі депутати в ЄС .Тому що цигани вони як тварини вони не роздумовують, живуть в дикому світі , коли їх підтримують ,прикормлюють і т. д. вони розмножаються і сміються з білих що ті раби або лохи на них працюють

Вуву 2020-08-13 / 21:37:36
Здається зовсім недавно був відосик як циган недодєланий вихвалявся крутою тачкою і зухвало сказав на камеру хочете таку мати ... "Толкайте кокс" .
Потім було відео з вибаченням і все.
І чим та справа скінчилась нас не поінформували.
Но думаю що він тоже живе з якоюсь ... яка має від нього дитину/ей і офіційно як мати одиночка отримувала фіндопомогу.
А в самого цігана в поліційі так ніхто і не спитав коли реєстрував на сєбє машину .... Ей цігане а де ти робиш і яка в тебе зарплата ?
Звідки стільки грошей маєш на таку машину ?
Ніхто з поліційі навіть і не дзвонив у відділ соціального захисту і навіть не цікавився на предмет того чи отримує його сімя державні гроші як допомогу.
В той час як в нас є стаття кримінального кодексу про неправомірні доходи і невідповідність щодо набутого майна і заробітку.
То чому такий бардак ?
Тому що міністром МВНС є Авакян
чи тому що за гроші закарпатські поліцейські тобі втпишуть і намалюють любу довідку яку ти хочеш.
І це після всеохоплючойі реформи поліційі .

мовжі дігов 2020-08-13 / 21:11:20
Господи, дай здоровя тим людям, що прийняли цей закон. а ціганям, як каже мій знайомий - стерилізація, дератизація, кремація, аннігіляція.І ще одне. слід вимагати від міжнародних грантових організацій провести аудит. Дуже багато цікавого може прояснитись відносно коштів, котрі присвоїли окремі т. зв. циганські захисники. Ніколи мені не шкода грошей для немічного, каліки, котрий не може заробити на себе, а от усілякі циганські попрошайки мають бути поза законом.

До розумної Нани 2020-08-13 / 19:02:31
Ну циганка знімає в банкоматі за раз коло 50 тисяч, щоб ви знали. А чиновникам обмежили виплати, на руки вони мають по 30 тисяч, але вони працюють і їхні діти обнюхані клеєм не лізуть у ваш дім, та і коли щось стається, то в міліцію звоните, нє?

Сміх 2020-08-13 / 18:33:01
Розумні слова, жаліти їх нетреба небрязь циганську

Паразити-2 2020-08-13 / 18:18:59
Nana, справа не у кольорі шкіри соціально незахищених (тут якраз дискриміновані білі), а у існуванні професійних соціальних паразитів, які не бажають ні вчитися, ні працювати, ні дотримуватися законів (бо у них, бачте, національні "традиції" вкладати дітей у постіль у 12 років, нічого не роботи і багато таких подібних). Ви бачили, як за останні 15 років розрослися на ці допомоги циганські поселення? Ви бачили,які суми знімають у банкоматах циганки, часто навіть не вміючи читати? Прості люди, трудівники, просто офігівають, бо їм такі гроші і не снилися, це при тому, що вони працюють і платять податки на утримання цих "незахищених". Тому прив"язувати виплату допомог до того, чи працює мати - обов"язково. Так роблять, наприклад, мадяри. А не можеш працювати і прокормити себе - нічого народжувати, презервативів тепер є доста.

Сміх 2020-08-13 / 18:14:27
До Нана! Ти така розумна? Коли шось трапляєся куди звониш у поліцію чи в циганський табір?

Сміх 2020-08-13 / 18:12:06
Мами одиночки ? Вони рожають і все , доля дітей нецікавить ті потім ходят грабують, роблять всяку нечисть, заборонити їм взагалі народжувати 1-2 дитини і все кожен рік рожає циганка по 6-7 дітей мають , жебракують пють , одна з них шкода нормальним людям . Хоч щось приняли нормальне, цей закон прекрасний

україна 2020-08-13 / 17:47:39
Ну накінець то, хоть мала справедливість з`явилась . Це один з правильних кроків КабМіну, ще багато треба таких кроків робити

Nana 2020-08-13 / 17:38:24
я все життя чесно плачу всі податки, і я за те, щоб з тих податків платити допомогу соціально незахищеним, незалежно від кольору шкіри та інших ознак. На ці виплати набагато менше йде коштів, ніж на утримання зарвавшихся поліціянтів, продажних суддів,хищих прокурорів та інших злодіїв в уніформі. А ви, мої недобрі земляки, інших проблем навколо себе не бачите? Волієте краще помагати товстопиким злодіям ніж циганкам?

Паразити 2020-08-13 / 16:24:22
Хочуть по закону - треба з ними по закону. Кримінальна відповідальність за статеві зв"язки з неповнолітніми. Відповідальність батьків за невідвідування дітьми школи. Соціальні допомоги - натурою - памперсами, молочними сумішами і т.п. Бо ще всі допомоги виплачуються, а вони вже кричать - наші діти голі-босі і вештаються по мусорках. То де ті дитячі гроші? Няньові на пиво?

Ужгород 2020-08-13 / 15:43:08
Не мають чоловіка, а хто їм стільки дітей наплодив? Хай тепер їх утримує

777 2020-08-13 / 15:32:46
Правильно, що прийняли такий закон, треба було ще зорстокіший, чому ми маємо зі своїх податків кормити паразитів з яких ніякого толку. Вони спеціально не ходять в школу, щоб немати атестата про середню освіту, бо тоді їх в армію не беруть. Це ракова опухоль суспільства.

Справедливо? 2020-08-13 / 15:30:45
Звичайна жінка отримує виплати на дитину до трьох років, а циганка до 18. Знаєте як? Луже просто. Коли виплати по досягнення дітьми трьох річного віку припиняються, циганка від дитини відмовляється, а так як вона мати одиначка і батька нема, призначається опікун, частіше сестра, тітка, бабка, старша дитина. І виплати продовжуються до 18 років. За рахунок нас, платників податків! А тепер подумайте, якщо звичайна сім‘я хоче всиночити дитинку чи стати опікуном доя якогось сироти, то скільки треба різних довідок про доходи, здоров‘я і т.д. А цигани опікуни, як правило безробітні, мають інвалідність по туберкульозу, малозабезпечені, мами одиначки... і їм легко дають таке право. Вот вам Схема і соц. служби в темі!

Микола 2020-08-13 / 15:16:18
стерилізацію тотальну провести ціганії, щоб не плодилися

НОВИНИ: Соціо

11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 4
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
» Всі новини