Реклама B3

У Лопушному на Міжгірщині досі не відновили мости й дороги після паводку у червні (ВІДЕО)

Підрядника, який ремонтуватиме мости та дороги у селі Лопушне Міжгірського району, визначать цього тижня. Про це розповіла сільська голова Ганна Головка.

У Лопушному на Міжгірщині досі не відновили мости й дороги після паводку у червні (ВІДЕО)

Після червневого паводка їх досі не відремонтували. Жителі, будинки яких знаходяться на іншому боці річки, поставили для переходу дошку, а потім їм доводиться підніматися драбиною.

Через пошкоджену дорогу у селі Лопушне автомобілі понад місяць їздять в об’їзд через шкільне подвір’я.

"Водій поїде, першокласник якийсь скочить під колеса. Хто буде винен? Водій, — сказав житель Лопушного Іван Зейкан. — А в нас дороги нема. Що тут казати? Влада нічого не робить, уже третій раз комісію складають".

Жителька села Лопушне Ганна Бітлян мешкає на іншому боці річки. Через змиту дорогу та міст їй доводиться кожного дня проходити через встановлену дошку, потім підніматися драбиною. Каже: якось один молодий чоловік так упав, ішов із велосипедом. Зламав ключицю.

Будинок Михайла Рошка зруйнований після червневого паводка. Чоловік каже: отримав 300 тисяч гривень відшкодування. Це гроші із Резервного фонду уряду.

"Зверху (з гори), як пішли селеві потоки, то дерева нанесло. Кухню знесло. От будинок сина, який проживає з нами, повністю знесло. Під землею залишились новий скутер, два мотоцикли", — розповів він.

За словами сільської голови Ганни Головки, дороги та мости у Лопушному мають відновити впродовж вересня. Посадовиця каже: вже виготовлений проєкт на ремонт дороги та двох мостів на цій ділянці. Це 4,5 км. На роботи, за словами сільської голови, виділено 17 мільйонів гривень.

13 серпня 2020р.

Теги: паводок, мости, дороги

Реклама B4

Коментарі

щурь вася 13.08.2020 / 13:46:49
беріть лопати і будуйте собі мости і дороги дармоїди не чекайте що хтось вам збудує

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
» Всі новини