В Ужгороді створили молодіжний консультативно-дорадчий орган при міській раді – Молодіжну раду (ФОТО)

Установчі збори відбулися напередодні у великому залі Ужгородської міської ради.

В Ужгороді створили молодіжний консультативно-дорадчий орган при міській раді – Молодіжну раду (ФОТО)

Молодих людей – учасників зібрання – привітав в.о. міського голови, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок. «Щиро бажаю успіхів та продуктивної роботи новоствореній організації. У нас дуже активна та амбітна молодь, запрошую долучатися до роботи Молодіжної ради, щоб спільно з міською владою ефективно вирішувати проблеми, які турбують молодих ужгородців. Надавайте свої пропозиції, долучайтеся до прийняття рішень, обміну досвідом. Хоча організація дорадча, очікую, що вона суттєво впливатиме на діяльність міської ради», – відзначив Ігор Іванович, передав також вітання та запевнення у підтримці від міського голови Богдана Андріїва.

Учасники зборів обрали головою Молодіжної ради представницю громадської організації «Будь кращим» Олену Біланіну, її заступником став голова студентського самоврядування факультету суспільних наук УжНУ Володимир Попович, секретарем – представниця наукового товариства студентів, аспірантів, докторів та молодих вчених ДВНЗ «УжНУ» Анна Бердар.

Основними завданнями Молодіжної ради Ужгорода буде залучення соціально активної молоді до вирішення питань у молодіжній сфері, питань соціально-економічного, культурного життя громади, консолідації молодіжного руху в Ужгороді тощо.

12 серпня 2020р.

Теги: рада

Коментарі

Volodymyr Krasnoholovets 12.08.2020 / 22:07:25
Але ж ми начебто вже давно поза СРСР. То чому й досі використовуєте московське "молодіжний" замість одвічного українського "молодечний"?? Невже не можна було створити молодечну раду Ужгорода?
(може молодечна рада і змогла б вплинути на владу аби поставили сучасну систему утилізації сміття, а не ту примітивну викопану десь з 1980-х років, і надкоштовну, яку пропонує київський посадник Закарпаття Олексій Петров:
https://www.facebook.com/OlexiyPetrov/posts/158783449141133?__xts__%5B0%5D=68.ARDHELEYUfaRnWDUqzHqfJbK35AD9WQXs0hBoZWtQd8SS5taM-QZC_33wVyJEasebS6B_zTHftQn1i5cBeI_VAns4hZefdtlrABitmj8pfj2UQaWcez-nzO23LHQaw7kno-cIlc8wNl1hW3L7fhqmC20uq0am9HbrvhSDHNVqFBUCqlw3mWdZ2jjkxCSdhDLs7CBI98JtRagqaoOPVIRhyrWKVq51-LVq9I8C5WNk30GM7MzcJdoWzCFj6GfH59vjxe7MqmsV0zUHgwI8tqdGLG0EIytkj8uU3dstHSDNdhIemVgF5jvI8H9UOWu1ZeSFOD3ZRxTXa17p0nhdNMOh_JcrOaPp_1B_pA&__tn__=K-R

Довбуш 12.08.2020 / 18:48:44
Ну, і нашто есе треба ай кому?

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини