У поліції розповіли про подробиці "п'яної" ДТП у Міжгір'ї, в якій постраждали троє дівчат (ФОТО)

Потерпілих госпіталізували до медзакладу. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження

У поліції розповіли про подробиці "п'яної" ДТП у Міжгір'ї, в якій постраждали троє дівчат (ФОТО)

Днями працівники поліції отримали повідомлення про автомобільну аварію в Міжгір’ї.

Слідчо-оперативна група з’ясувала, що ДТП сталася через те, що водій автомобіля «Volkswagen СС», 29-річний місцевий житель, не впорався з керуванням і зіткнувся з автомобілем «Mercedes Sprinter»,  що рухався в попутному напрямку.

Продовживши рух, водій «Volkswagen СС» зіткнувся ще з одним авто –  «Volkswagen Passat», за кермом якого був 19-річний мешканець села Синевир Міжгірського району. Внаслідок аварії постраждали троє пасажирок «Volkswagen Passat», дівчата віком 11, 13 та 18 років. Їх госпіталізовано до районної лікарні.

Водіїв вказаних трьох транспортних засобів перевірили на стан алкогольного сп’яніння. Результат – 1,9 проміле у водія «Volkswagen СС» та 1,4 проміле у водія «Mercedes Sprinter».  Автомобілі затримано на спецмайданчик відділку поліції. Слідство у справі, розпочатій за статтею 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху), триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

10 серпня 2020р.

Теги: подробиці, аварія

НОВИНИ: Кримінал

14:24
/ 4
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
» Всі новини