"Вартість медикаментів, які потребує той чи інший хворий, є дуже різною. Це може бути від 100-150 до 3 тисяч гривень на добу. Лікування COVID-19 - дороге задоволення", - розповів лікар.
Разом з цим він додав, що госпіталізації потребують лише пацієнти з важким перебігом захворювання, більшість інфікованих залишаються на самоізоляції. Також, з його слів, дуже важкі хворі направляються в обласну клінічну лікарню.
"Термін лікування коронавірусу в стаціонарі - 10-14 днів", - додав Сергій Васильович.
Тож, вартість стаціонарного лікування інфікованих може сягати більше ніж 30 тисяч гривень.
рем 2020-08-07 / 08:51:57
До нижнього - найкраще - це біг та турнік, а не твої йоги та всякий непотріб. Пробіжишся 5-10 км - такий дихальний стрес, що ніякий віру не причепиться.
Volodymyr Krasnoholovets 2020-08-07 / 06:25:49
Найкраща профілактика від коронавірусу (та й лікування також) - це дихальні вправи. Заходьте в інтернет, шукайте опис дихальних вправ, як то пропонують йоги, і на здоров'я виконуйте їх. Особливо вправи з затримкою дихання. 10-15 хв. на до добу з самого ранку - найкращий засіб лишатися здоровим. В чому сила дихальних вправ і як вони зупиняють інфекційних збудників верхніх дихальних шляхів (та й цілком всіх легенів)?
Справа в електрохемічних показниках - рН, провідності та окисно-відновному потенціалі.
Ящо людина просто собі дихає не звертаючи увагу на сам процес, то ці три показники лишаються весь час стабільними. А будь-яка інфекція полюбляє саме стабільні показники оточення в якому вона й розводиться. Але під час дихальних вправ в легенях відбувається коливання значень цих показників - під час затримки дихання зростає кислотність в легенях рН стає кислішим, окисно-відновний потенціал зростає, провідність падає. А в моменти набирання свіжого повітря - навпаки, показник рН зростає, провідність зростає, окисно-відновний потенціал спадає. Таких динамічних змін в електрохемічних показниках середовища збудники інфекції не витримують і не множаться.
То ж будьте здорові!
А на закуску вживайте більше вітаміну Ц.