Виноградівця, що напідпитку спричинив смертельну ДТП, засуджено до 7 років ув’язнення

Прокурори Берегівської місцевої прокуратури та прокуратури Закарпатської області довели вину 26-річного мешканця Виноградова у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого і заподіяло тяжкі тілесні ушкодження чотирьом пасажирам автопригоди (ч.2 ст.286 КК України).

Виноградівця, що напідпитку спричинив смертельну ДТП, засуджено до 7 років ув’язнення

Подія трапилася 8 березня 2020 року пізно ввечері у Виноградові.

Кермуючи автомобілем  "Volkswagen T-4" в стані алкогольного сп’яніння, молодик на великій швидкості намагався здійснити обгін "Volkswagen Passat", що рухався попереду. У той же час, водій останньої уже розпочав маневр повороту.

У результаті аварії тяжкі тілесні ушкодження отримали пасажири обох автівок - 18-річна дівчина та троє чоловіків. Один з них, 21 - річний виноградівець, від отриманих травм помер на місці події. Тяжкі тілесні ушкодження отримав і водій автомобіля "Volkswagen Passat".

Дослідивши усі надані прокурорами докази, Виноградівський районний суд визнав чоловіка винним в інкримінованому злочині та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Наразі очікується вступ вироку у законну силу, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

07 серпня 2020р.

Теги: смерть, Виноградів

Коментарі

Справедливість 07.08.2020 / 16:21:43
Чому Павлов Павло не седить в тюрмі за заподіяну смерть і приховування слідів злочину!!! Робить із себе правильного пацана а насправді чмооо!!!

Іван 07.08.2020 / 07:51:15
Коли вже Павла Павлова посадать за збиту людини! Псевдо активіста, який хамить і агрисивно веде себе, активіст патріот який людину вбив, чи він комусь вигідний?

... 07.08.2020 / 07:02:52
Потрібно бути дуже уважним за кермом. Може чоловік не хотів цього. Не треба пити за кермом

НОВИНИ: Кримінал

16:07
/ 2
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 7
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
» Всі новини