Якщо дозволить епідеміологічна ситуація, на Закарпатті у вересні проведуть масштабні дні добросусідства з Польщею

Сьогодні відбулася зустріч за "круглим столом" голови Закарпатської ОДА Олексія Петров із генеральним консулом Республіки Польщі у Львові Елізою Дзвонкєвіч та Томашем Ковальом, консулом з політичних та економічних питань.

Якщо дозволить епідеміологічна ситуація, на Закарпатті у вересні проведуть масштабні дні добросусідства з Польщею

У ході зустрічі, зокрема, обговорили відкриття переходу Лубня-Волосате. Якщо епідеміологічна ситуація буде сприятливою, у вересні проведуть масштабні дні добросусідства.

Також у рамках питань, що стосуються пандемії, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров попросив польську сторону вивчити питання віднесення Закарпаття до «жовтої» зони з боку Польщі з відповідною можливістю для мешканців області відвідувати цю країну.

Було підняте питання оренди Товариством польської культури Закарпаття імені Гнєви Волосєвич приміщення в будівлі по вулиці Гойди, 8 в Ужгороді. Польська сторона закриє заборгованість по оренді, влада області зі свого боку прослідкує, аби Товариство до того часу не виселили із приміщення.

"Як нам стало відомо, у Польщі існує практика реалізації автомобілів швидкої допомоги після 5 років експлуатації. Попросив дипломатів посприяти, аби частина цих абсолютно придатних до роботи авто була направлена на Закарпаття. Вони б могли замінити поширені в сільській місцевості так звані "буханки".

✅Зі свого боку подякував польській стороні за фінансування будівництва тублікарні ОКТМО «Фтизіатрія» в с. Нижня Апша в рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014 – 2020”. Це один із небагатьох «твердих» інфраструктурних проєктів, який реалізовується в області", - розповів за підсумками зустрічі О. Петров.

За його словами, іноземні партнери більше зацікавлені у реалізації так званих «м’яких проєктів», оскільки тоді вони менше стикаються із питаннями оформлення дозволів, сертифікацією, ліцензуванням, стандартизацією, а, відповідно, і хабарництвом та зловживаннями з боку наших чиновників.

05 серпня 2020р.

Теги: добросусідство

Коментарі

777 06.08.2020 / 08:26:49
Вже скоро.

Варош 05.08.2020 / 20:21:40
КОЛИ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ ПЕРЕХІД ! ? ! ?

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини