Реклама B3

Мешканець Сваляви налагодив на Закарпатті схему продажу фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

Працівники слідчого управління поліції Закарпаття, спільно зі співробітниками Департаменту внутрішньої безпеки, проводять досудове розслідування за фактами збуту фальсифікованого алкоголю, використання при продажі та збут підроблених акцизних марок.

Мешканець Сваляви налагодив на Закарпатті схему продажу фальсифікованого алкоголю (ФОТО)

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що для власного збагачення 50-річний мешканець Сваляви налагодив на території області чітку схему продажу фальсифікованого алкоголю, а саме горілки та коньяка. Готову до продажу продукцію чоловік реалізовував під марками відомих виробників та за цінами суттєво нижчими за ринкові.

Збувач фальсифікату напрацював власну базу клієнтів, серед яких були як підприємці, так і пересічні громадяни. “Ліва” продукція потрапляла у різні куточки області. Окрім цього, небезпечний алкоголь бізнесмен продавав і у своєму власному ресторані відвідувачам закладу.

Слідчі поліції направили для проведення необхідних експертиз марки акцизного податку України, які використовував підозрюваний, та рідини, які той продавав. Висновки експерта — акцизні марки підроблені, а алкоголь не відповідає державним стандартам України, тобто є небезпечним для організму людини.

Сьогодні, 5 серпня, детективи обласного управління поліції, спільно з працівниками внутрішньої безпеки та за силової підтримки роти поліції особливого призначення, провели п’ять обшуків. Правоохоронці навідалися з ухвалою суду за місцем проживання підозрюваного, до закладу громадського харчування, який йому належить, та до інших приміщень, де злочинець переховував підпільний товар. В результаті — виявлено велику партію фальсифікованого алкоголю та цигарки, які вилучено в якості речових доказів.

Чоловікові інкримінують дві статті Кримінального кодексу України. Йдеться про статтю 204 (незаконне зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та статтю 199 (зберігання, придбання, перевезення, з метою використання при продажу товарів голографічних захисних елементів).

Підозрюваного затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Наразі поліцейські встановлюють канали надходження до області фальсифікату та осіб, в руки яких потрапила небезпечна продукція. Слідство у справі триває, повідомляють у відділі комуікації поліції Закарпатської області.

05 серпня 2020р.

Теги: алкоголь, продаж

Реклама B4

Коментарі

уйків сват 05.08.2020 / 23:35:25
Треба також все керівництво свалявської поліції за попередні роки, притягнути до відповідальності за бездіялбність, бо вже роки він продає цю отруту і добивать доходяг по всій області через мережу наливайок у кожному селі. Але це УКРАЇНА через тиждень буде як боло.

бувалий 05.08.2020 / 22:50:33
Конфіскат майна,продаж та гроші в доход Держави. Отож іншим неповадно було би.Егеж працють Закони чи ні???

михайло. 05.08.2020 / 21:28:58
30мертрів від податкової торговав. Все було добре а тут.................

Свалявець. 05.08.2020 / 21:27:23
Так він деятки років спіртягов торговав. За які гроші все там набудував, ресторани, віли. За спірягу.Будемо бачити чи доведуть до кінця цю справу чи відкупиться.

Свалявчанин 05.08.2020 / 19:52:30
О «Спіртовоза» улупили. Майжек мусорська криша протекла.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

16:57
/ 1
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
» Всі новини