В Ужгороді бійцівський собака на очах у людей загриз маленького песика (ФОТО)

У неділю, 2 серпня, близько 19:00, в обласному центрі Закарпаття бійцівський собака породи пітбуль загриз маленького померанського шпіца. Подія трапилася поряд з Боздоським парком.

В Ужгороді бійцівський собака на очах у людей загриз маленького песика (ФОТО)

Про трагічну подію повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук користувачка Наталія Шимон:

"Загинула наша Бубі. Наш член сім‘ї. Наша любов. Частина наших сердець.

Загинула за секунду. У пащі неадекватної, агресивної, величезної собаки бійцівської породи".

Власниця маленького песика описує цю жахливу подію так:

"Власниця бійцівського пса Козіко Оксана прив‘язала свого собаку до перил, навпроти «Алми», і пішла у супермаркет. Пес сидів у ніші, на досить довгому повідку. Його не було видно. Наша Бубі просто пробігала повз. На повідку. Наша малесенька собачка, вагою 3 кг, за секунду була просто перекушена навпіл неадекватним псом пані Оксани.

Поліція була викликана, заяви написані. Особа власника встановлена. Вина нею визнана. Але визнана досить умовно. Цитую: "Я готова заплатити ті пару гривень штрафу за те, що собака була без намордника".

Власниця шпіца наголошує, що на місцїї песика могла бути маленька дитина.

"Нашу вже мертву Бубіку ще довго не могли дістати з пащі агресора. Не допомагала ні вода, ні чоловіки, які кинулися на допомогу. Величезний пес просто затис пащу і все. Відпустив тоді, коли захотів сам...

Складено протоколи, написані заяви, буде суд, однозначно."

"Бубі померла просто тому, що до власників великих бійцівських собак ніяк не дійде, що намордник – це обов‘язковий атрибут вигулу тварини", - слушно наголошує Наталія Шимон.

04 серпня 2020р.

Теги: пітбуль, шпіц

Коментарі

Viktoria 2020-08-06 / 15:33:20
Знаєте,от читаю коментарі і просто в шоці. В мене теж є пітбуль, так це велика собака,але з ним в квартирі проживає маленька дитина,і можу запевнити вас що собака ніколи не вкусив би дитину про так. І не раз коли я гуляю зі своєю собакою до нього підбігають маленькі собаки і починають гавкати, відповідно моя собака починає гавкати у відповідь. Тепер запитання до власниці шпіца, чому Ваша собака була не на повідку?
Звичайно, мені щиро жаль що так сталось, але можу запевнити що просто так собака не накинулась би.

Колян 2020-08-06 / 09:44:24
Убейте меня ,у меня стаф ! Дебіли...

Міша 2020-08-06 / 09:39:55
Той пес дітей не троне , не пишіть єрісь! Давите людей на слабе місто. А от того писаку ,якщо залізе в квартиру через вікно може і хапнути за злий язик і криві пальці !

Міша 2020-08-06 / 09:35:34
Штраф власниці Бубі за грязний асфальт.

Міша 2020-08-06 / 09:33:18
Чому такі як Бубі лазять без повідка ? Виновата власниця Бубі , носіть їх на руках , бо в мене кіт може розірвати шпіца на паздірья !

Зла 2020-08-05 / 10:53:34
Шановні, завжди винні господарі собаки! Вони повинні вчити собак, соціалізувати їх.

Автор 2020-08-04 / 22:53:27
Посадити на рік хазяюшку виродка пса з цим псом в одиночну камеру на голодному пайку. Що би тоді заспівала.

Закарпатець 2020-08-04 / 21:40:35
Читаю коментарі з захисту бійцівського пса і "диву дивуюся". Як можна писати таку дурницю? Всі зовсім з розуму посходили чи як? Хотів би я подивитися, шо би ви писали, якби вашого пса або, не дай то Бог, вашу дитину чи когось з рідних чи близьких покусав такий "милий пітбульчик". Я на 1000 % впевнений, що ваші коментарі в такому випадку були б зовсім протилежними. Людина ніколи не зрозуміє того, в кого сталося якесь горе чи якась трагедія, доки в неї не станеться те ж саме. Так ми всі з вами створені. В більшості випадків - "моя хата з краю"...

12345 2020-08-04 / 20:50:52
Як правило такі малі породи собак дуже неадекватні, самі чіпляються до великих собак. Пітбуль скоріш за все спокійно сидів собі, а шпіц без нагляду хазяйки поліз до нього. Краще б хазяйка шпіца дивилась за своєю собакою

Влад 2020-08-04 / 18:58:26
Треба усипити таку собаку і все

Катя 2020-08-04 / 18:32:31
Вбити пса і заарештувати хозяйку. Ну і що, якщо він був на метрові повязці? Тепер шо? Не підходити і не проходити бо тварюка на вулиці. Таких як і ВИ і хозяйка нафіг в тюрьму за таке. Незнаю, що би ви коментувати, якби там ваша дитина була б.?

Ксюха 2020-08-04 / 17:15:47


Хамство. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Скептик 2020-08-04 / 16:28:22
Специально для автора под ником Пес. Собака сидела в нише, длина поводка не известна посторонним. Шпиц проходил рядом со своей хозяйкой. Так же мог проходить маленький ребенок. Иногда берет оторопь, как полезные идиоты выдумывают отсебятину, которой и близко нет в тексте.

Єтіть- колотіть 2020-08-04 / 15:53:27


Хамство. Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


Андрій 2020-08-04 / 14:36:55
турист 2020-08-04 / 10:53:54
Застрілити на місці неадекватного пса.

Разом з не адекватною хазяйкою.

Андрій 2020-08-04 / 14:35:07
Заплатить вона штраф, ну с#ка тупорила. Тоді хазяйці шпіца потрібно сісти в авто п'яною, збити ту с#ку на смерть а її родині сказати "ну заплачу я той штраф за водіння в не тверезому стані".

мері 2020-08-04 / 14:09:23
Щоб свою хазяйку покусала в майбутньому!!!

Просто так... 2020-08-04 / 13:33:47
Стаття 1187. Відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки
1. Джерелом підвищеної небезпеки є діяльність, пов'язана з використанням...
утриманням диких звірів, службових собак та собак бійцівських порід тощо...
2. Шкода, завдана джерелом підвищеної небезпеки, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій підставі (право власності, інше речове право, договір підряду, оренди тощо) володіє обєктом...

Кіліман 2020-08-04 / 13:30:05
Це не нормально! Ще хозяйка підбуля просто каже : 《 Я заплачу кілька гривень за те що моя собака була без намордника 》. Б*я, какая ти с**а.

турист 2020-08-04 / 10:53:54
Застрілити на місці неадекватного пса

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
16:39
Ґумовий човен і обіцянки переправити до Угорщини коштували прикарпатцеві та криворіжцеві по $5 тис. з кожного
10:44
У Чумальові Буштинської громади горіло в будинку, загинула жінка
23:29
На Закарпатті два втікачі до Румунії дві доби до виснаження блукали високогір'ям
11:15
У приужгородському Минаї горів будинок
10:57
/ 3
Біля Нижніх Воріт легковик влетів у причіп вантажівки, загинула ексдепутатка Берегівської міськради, військовослужбовиця Ольга Бізіля
10:33
В Олешнику Виноградівської громади, спалюючи сміття на городі, жінка спалила дерев'яну споруду сусідів
22:06
/ 1
У Пилипці 80-річний чоловік застрелив собаку. Зловмиснику готуються повідомити про підозру
14:38
З 32 пожеж, зафіксованих минулого тижня на Закарпатті, 25 – це підпали сухостою
11:44
У Широкому Виноградівської громади KIA Sorento на швидкості проломила паркан і перетворилася на брухт
11:35
У Заломі Хустської громади вигорів житловий будинок
11:03
У Ключарках на Мукачівщині від вогню врятували дві будівлі та легковик
10:57
У Страбичові на Мукачівщині горіла котельня складу
11:37
У Виноградові під час руху загорівся VW Passat
10:39
На Закарпатті горіли надвірна споруда, будинок і Volkswagen Passat
17:55
/ 1
В Ужгороді в під час уроку фізкультури помер учень 10 класу
» Всі новини