Затверджено обвинувачення посадовцям міськради Ужгорода, що спричинили збитки під час реконструкції площ на понад 2 млн грн

Прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт щодо директора та двох працівників Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та двох керівників приватних фірм, які здійснювали ремонти площ Поштової та Кирпи.

Затверджено обвинувачення посадовцям міськради Ужгорода, що спричинили збитки під час реконструкції площ на понад 2 млн грн

Йдеться про директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимира Бабидорича, а також про директора приватного товариства, який підозрюється у розтраті коштів виділених на реконструкцію площі Поштової.

Слідством встановлено, що підозрювані, попередньо домовившись між собою, свідомо завищували вартість ремонту та реконструкції окремих об’єктів в Ужгороді.

При реконструкції площі Кирпи вони завдали місту збитків на понад 860 тис. грн, і ще на 1 млн. 81 тис. грн – при капітальному ремонті тротуарів на площі Поштовій. Згідно з висновками експертів, загальна сума склала близько 2 млн грн.

Дії підозрюваних кваліфіковані за рядом статей, зокрема дії директора Департаменту міського господарства Ужгородської міськради кваліфіковані за ч.4, ч.5 ст.191, ч.2 ст.28-ч.1 ст.366 КК України. Двох інших посадовців міськради судитимуть за ч.5 ст.27, ч.4 ст.191, ч.5 ст.27, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України.

Директори приватних фірм обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч.4, ч.5 ст.191 КК України та ч.5 ст.28, ч.4 ст.191 КК України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Нацполіції Закарпаття, оперативний супровід забезпечили співробітники УСБУ в Закарпатській області.

Обвинувальний акт прокурором скеровано до Ужгородського міськрайонного суду, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

03 серпня 2020р.

Теги: збитки, площі, реконструкції

НОВИНИ: Кримінал

18:17
/ 3
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
» Всі новини