12 ініціативних громад на Закарпатті отримали фінансування на втілення своїх проєктів

28 липня відбулося засідання Конкурсної ради Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад 2020 від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», де було визначено 39 проєктів-переможців загальною вартістю більше 10 мільйонів гривень (в тому числі 7 147 318,48 гривень гранту).

12 ініціативних громад на Закарпатті отримали фінансування на втілення своїх проєктів

Можливість втілити свої ідеї отримали 12 проєктів з Львівської, 12 із Закарпатської, 13 з Івано-Франківської та 2 із Чернівецької областей.

Серед переможців 26 органів місцевого самоврядування, 3 громадські організації, 7 комунальних закладів, 3 благодійні фонди. За пріоритетами розподіл наступний: а) збереження і популяризація історико-культурної спадщини – 16, б) збереження і популяризація природної спадщини – 6, в) подолання наслідків COVID 19 для закладів охорони здоров'я та суб'єктів підприємництва – 5, г) безпека громад Карпатського регіону – 8, ґ) розвиток спорту в гірських громадах – 4. 

Це вже втретє Асоціація «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними радами проводить Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад. За цей час вдалося профінансувати 65 проєктів на загальну суму близько 20 млн грн.

Прийом проєктів на конкурс тривав з 22 травня до 22 червня. Заявки могли подаватися від органів місцевого самоврядування, громадських організацій, благодійних фондів та комунальних організації (закладів, установ), які зареєстровані на території Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей. Загалом було подано 176 унікальних проєктів. 

29 липня 2020р.

Теги: громади, фінансування, проєкти

НОВИНИ: Соціо

15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
11:01
Відомий гірський рятувальник поділився новими світлинами Чорногори Фото новина
09:04
Прикордонники Чопського загону затримали турка за спробу незаконного переходу кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві 15 березня відбудеться Хресна дорога
15:25
/ 1
На Берегівщині поліцейські повернули господарям загубленого пса, який допомагає у реабілітації дітей Фото новина
12:23
На 105-му році життя померла вчителька з Іршави Ганна Фечка Фото новина
18:31
/ 1
У Мукачеві зупинили водійку з перевищенням алкоголю у 7 разів Фото новина
17:17
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Ляхом Фото новина
11:25
/ 1
У Нижній Воротах на Мукачівщині попрощалися з Героєм Олександром Власовим Фото новина
10:33
У Мукачеві пройде щорічний племінний огляд собак Фото новина
10:02
/ 1
На Тячівщині рятувальники спіймали порушницю, яка палила сухостій біля будинків Фото новина
08:59
/ 1
В Ужгороді неповнолітній катався містом із арсеналом зброї в авто Фото новина
17:08
/ 6
В Ужгороді патрульні допомогли літньому чоловікові, який загубився в місті Фото новина
16:16
У Мукачеві розквітла знаменита «шалена» сакура Фото новина
14:51
/ 1
На Закарпатті від початку року «швидка» 500 разів виїжджала до пацієнтів із проблемами нирок Фото новина
13:16
У Мукачеві 14 березня проведуть еко-пікнік на набережній
12:26
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із військовим Володимиром Мащенком Фото новина
10:05
У Довгому на Хустщині попрощалися з 25-річним захисником Василем Бабинцем Фото новина
17:49
В Ужгороді попрощалися із 56-річним офіцером Олександром Сахнюком Фото новина
17:12
Підтвердили загибель на війні захисника із Біласовиці на Мукачівщині Олександра Власова Фото новина
12:42
/ 1
У поїзді з Будапешта до Чопа виявили психотропні препарати Фото новина
09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини