У головного архітектора Ужгорода Боршовського підтверджено COVID-19

Усі працівники управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради відправлені на самоізоляцію.

У головного архітектора Ужгорода Боршовського підтверджено COVID-19

У керівника управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Олега Боршовського методом ПЛР-діагностики підтверджено коронавірусну інфекцію COVID-19. З огляду на діагноз, усіх працівників управління наразі відправлено на тритижневу самоізоляцію.

Відповідну інформацію підтверджують джерела Закарпаття онлайн у міській раді.

Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, COVID-19 підтверджено у кількох працівників управління муніципальної варти мерії.

Офіційна інформація на сайті Ужгородської міської ради з цього приводу наразі відсутня. Більше того, наразі не проводиться жодної масштабної дезінфекції, як це було в інших закладах, де також було виявлено інфікованих COVID-19. А сама міськрада не йде на самоізоляцію, хоча О.Боршовський останнім часом комунікував з веоликою кількістю людей в структурах влади і поза нею, та навіть брав участь у сесійному засіданні міської ради, яке відбулося минулого тижня.

28 липня 2020р.

Теги: коронавірус, архітектор, Боршовський

Коментарі

Нора 2020-07-29 / 11:34:08


Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


До Мирослава 2020-07-29 / 10:43:02
А чим ти шокований? Тим шо намагаються скрити факт наявності в окремих співробітників коронавірусу і наражають інших та відвідувачів? Якщо згадав Мауглі, то реально не будь шакалом жополизом!

Василь 2020-07-29 / 08:52:53


Реклама платна. Коментар видалено. Адмін


Мирослав 2020-07-29 / 08:33:13
.Прочитав коментарі..Шокований.
Ви маєте притензії до роботи. Пишіть , критикуйте, давайте альтернативні пропозиції.
Ця можливість у вас є. Через два місяці вибори. Виберіть достойного.
Тішитись з хвороби будь-якої людини це низько, підло і не по християнськи.
P.S я читаючи коментарі мені згадалась сценка фільму Мауглі. Пригадуєте як шакали
бігали і кричали : Акелло промахнувся.
Всім бажаю здоров’я , розуму та совісті.

Корона 2020-07-29 / 08:18:25
Може-го й не удпущу вже...

йой 2020-07-28 / 20:00:03
Но, хоть єдна файна новина нині.

1333 2020-07-28 / 19:15:03
Но, а чого на самоізоляцію лиш архітекторів? Там треба пів иґміськради на карантин, від першого до третього поверху. Лічно бачив, як Борщ тиждень лазив по міськраді, із всіма обнімався, базарив, кавилював, і де турбота про персонао?

Ужгород 2020-07-28 / 17:51:20
Так чого, коли в ЦНАПі міськради підтверджено було у двох робітників коронавірус, то сказали всім закрити роти, никому не говорити і працювати, а тут всіх на самоізоляцію. А пак кажуть росте статистика, так вот і росте, коли намагаються скрити там де купа людей ходить.

Пацієнти 2020-07-28 / 14:34:45
У шефки Ковід в поліклініці?

Док. 2020-07-28 / 14:28:02
А п-ку чому не закрили? В Ужгороді

влад 2020-07-28 / 14:06:36
...питання до автора публікації: ви будете інформувати про кожного кому поставили такий діагноз чи тільки про "обраних"???...

Повбываю 2020-07-28 / 12:27:59


Коментар видалено. Добирайте слів. Адмін


Микола 2020-07-28 / 11:24:49
Бог палицею не бє...

злий 2020-07-28 / 11:22:30
Де інформація від влади? Чому мерія не йде на самоізоляцію, а наражає на небезпеку всвх довкола? Адже Борш контактував з безліччю людей, зокрема на сесії міськради.
Це небезпечно і безвідповідально

Порох 2020-07-28 / 11:10:29
А ось і криса ужгорода яка продала архітектуру ужгорода за копійки...

0007 2020-07-28 / 10:50:14
А під статею пише що ГЕМОРОЙ!!!!

снайперу 2020-07-28 / 10:48:41
не треба робити людям зло!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

20:05
У приужгородському Минаї горіла прибудова до будинку
19:58
У Обаві на Мукачівщині ймовірно через піч згоріла літня кухня
19:51
У Калинах на Тячівщині вночі згоріла літня кухня
11:25
У Загатті Іршавської громади горіла дровітня поруч з будинком
11:20
/ 1
На Мукачівщині надали допомогу травмованому туристу зі Львова
21:15
/ 1
У Виноградові на пожежі в будинку загинув 59-річний чоловік
21:06
Уночі в Мукачеві горів склад
11:35
У Завидові згорів будинок
11:29
У Королеві на Берегівщині у пожежі загинув 75-річний чоловік (ОНОВЛЕНО)
11:25
В Ужгороді горіла дерев'яна будівля, в якій часто ночували "бомжі"
20:37
У Білківській громаді комісія ТЕБ і НС розглянула заходи, пов'язані з виявленням випадку сказу і запобіганням захворюванню на кір
19:51
При в'їзді до Мукачева внаслідок зіткнення з вантажівкою перекинувся мікроавтобус
11:35
У Вільхівцях-Лазах на Тячівщині згоріла прибудова до будинку
15:05
/ 2
Львівщині, врізавшись на VW на зустрічній смузі в "закарпатський" автобус, загинули 4 закарпатців
11:59
У Вучковому Міжгірської громади вогонь з хліва і дровітні одного обійстя перекинувся на хлів сусідського
11:38
До Міжгірської лікарні через отруєння чадним газом госпіталізували жінку з дитиною з Лозянського
18:49
/ 1
На Рахівщині двоє жителів Харківщини, прямуючи в Румунію, 3 дні блукали засніженим високогір'ям
13:09
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині 56-річний чоловік ножем у серце вбив 17-річного односельця
01:47
На Рахівщині врятували сноубордистку з Одеси
22:46
/ 6
В Ужгороді комунальний автобус збив жінку на "зебрі"
11:14
В районі Драгобрату відшукали лижницю з Чернігівщини, що заблукала через туман
14:41
У Тур'я Пасіці на Ужгородщині горів дерев'яний будинок
11:34
У Тур'я Поляні на Ужгородщині в річці виявили потопельницю
11:28
24-річний мешканець Кіровоградщини ледь не загинув від переохолодження у горах на Рахівщині
14:50
У Лозянському Міжгірської громади палали хлів і дровітня
» Всі новини