У головного архітектора Ужгорода Боршовського підтверджено COVID-19

Усі працівники управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради відправлені на самоізоляцію.

У головного архітектора Ужгорода Боршовського підтверджено COVID-19

У керівника управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради Олега Боршовського методом ПЛР-діагностики підтверджено коронавірусну інфекцію COVID-19. З огляду на діагноз, усіх працівників управління наразі відправлено на тритижневу самоізоляцію.

Відповідну інформацію підтверджують джерела Закарпаття онлайн у міській раді.

Крім того, за інформацією Закарпаття онлайн, COVID-19 підтверджено у кількох працівників управління муніципальної варти мерії.

Офіційна інформація на сайті Ужгородської міської ради з цього приводу наразі відсутня. Більше того, наразі не проводиться жодної масштабної дезінфекції, як це було в інших закладах, де також було виявлено інфікованих COVID-19. А сама міськрада не йде на самоізоляцію, хоча О.Боршовський останнім часом комунікував з веоликою кількістю людей в структурах влади і поза нею, та навіть брав участь у сесійному засіданні міської ради, яке відбулося минулого тижня.

28 липня 2020р.

Теги: коронавірус, архітектор, Боршовський

Коментарі

Нора 2020-07-29 / 11:34:08


Добирайте слів. Коментар видалено. Адмін


До Мирослава 2020-07-29 / 10:43:02
А чим ти шокований? Тим шо намагаються скрити факт наявності в окремих співробітників коронавірусу і наражають інших та відвідувачів? Якщо згадав Мауглі, то реально не будь шакалом жополизом!

Василь 2020-07-29 / 08:52:53


Реклама платна. Коментар видалено. Адмін


Мирослав 2020-07-29 / 08:33:13
.Прочитав коментарі..Шокований.
Ви маєте притензії до роботи. Пишіть , критикуйте, давайте альтернативні пропозиції.
Ця можливість у вас є. Через два місяці вибори. Виберіть достойного.
Тішитись з хвороби будь-якої людини це низько, підло і не по християнськи.
P.S я читаючи коментарі мені згадалась сценка фільму Мауглі. Пригадуєте як шакали
бігали і кричали : Акелло промахнувся.
Всім бажаю здоров’я , розуму та совісті.

Корона 2020-07-29 / 08:18:25
Може-го й не удпущу вже...

йой 2020-07-28 / 20:00:03
Но, хоть єдна файна новина нині.

1333 2020-07-28 / 19:15:03
Но, а чого на самоізоляцію лиш архітекторів? Там треба пів иґміськради на карантин, від першого до третього поверху. Лічно бачив, як Борщ тиждень лазив по міськраді, із всіма обнімався, базарив, кавилював, і де турбота про персонао?

Ужгород 2020-07-28 / 17:51:20
Так чого, коли в ЦНАПі міськради підтверджено було у двох робітників коронавірус, то сказали всім закрити роти, никому не говорити і працювати, а тут всіх на самоізоляцію. А пак кажуть росте статистика, так вот і росте, коли намагаються скрити там де купа людей ходить.

Пацієнти 2020-07-28 / 14:34:45
У шефки Ковід в поліклініці?

Док. 2020-07-28 / 14:28:02
А п-ку чому не закрили? В Ужгороді

влад 2020-07-28 / 14:06:36
...питання до автора публікації: ви будете інформувати про кожного кому поставили такий діагноз чи тільки про "обраних"???...

Повбываю 2020-07-28 / 12:27:59


Коментар видалено. Добирайте слів. Адмін


Микола 2020-07-28 / 11:24:49
Бог палицею не бє...

злий 2020-07-28 / 11:22:30
Де інформація від влади? Чому мерія не йде на самоізоляцію, а наражає на небезпеку всвх довкола? Адже Борш контактував з безліччю людей, зокрема на сесії міськради.
Це небезпечно і безвідповідально

Порох 2020-07-28 / 11:10:29
А ось і криса ужгорода яка продала архітектуру ужгорода за копійки...

0007 2020-07-28 / 10:50:14
А під статею пише що ГЕМОРОЙ!!!!

снайперу 2020-07-28 / 10:48:41
не треба робити людям зло!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини