Зеленський хоче із Путіним підписати угоду про припинення вогню на Донбасі

Президент Володимир Зеленський зазначив, що угода про повне та всеосяжне припинення вогню на лінії розмежування на Донбасі з 27 липня має бути підписана лідерами країн "Нормандської четвірки".

Зеленський хоче із Путіним підписати угоду про припинення вогню на Донбасі

Про це повідомила пресслужба президента

Пряма мова Зеленського: "У нас дійсно багато професіоналів, які перебувають у постійних перемовинах у форматі засідання ТКГ і які домовилися про дуже серйозний крок для всієї нашої країни – стале припинення вогню. Цей документ зараз очікує підписання всіх сторін Нормандської групи.

Вірю в те, що всі сторони – Україна, Франція, Німеччина та РФ – підпишуть, і з 27 числа, вірю, що може настати мить, коли буде стале припинення вогню".

Президент зазначив, що угода буде підписана лідерами країн "Нормандської четвірки", що підвищує статус цих домовленостей.

Довідково: Представниками "Нормандської четвірки" є Володимир Зеленський (Україна), Ангела Меркель (Німеччина), Еманюель Макрон (Франція) та Володимир Путін (Росія).

Передісторія: 22 липня відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції, на якому домовилися про режим повного та всеосяжного припинення вогню.

Пізніше в ОБСЄ розповіли деталі домовленостей. Серед них - заборона на наступальні і розвідувальні дії, заборона на застосування вогню, включаючи снайперський, та застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню.

24 липня 2020р.

Теги: ЗеленськиПутін, Донбас

Коментарі

Петро Ференцович Генцюр 2020-08-08 / 19:58:21
До степан Крук. Мечта идиота. Уже тридцать лет с момента, когда Украина откололась от России, я слышу - "Скоро твоїй рашці прийде повний гаплик!". А гаплик России все не приходит - ну, и как с этим пан степан Крук собирается жить? Щось треба з цим робити, пане!

степан Крук-Петро Ференцович Генцюр 2020-07-27 / 21:54:33
Скоро твоїй рашці прийде повний гаплик!

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-27 / 09:11:13
Пане Чаломада! Прекращение огня возможно только при разведении войск - кто привел туда войска(в свое время кровавый пастор утверждал, что на учения войска идут), отводить не будут, бо лiпшi друзi идейцев не позволят. Так что стрелять будут, а значит, будут убивать.

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-27 / 09:08:18
Пане Степан Крук! Не стоит свои хотелки выдавать за действительность: нет в Хабаровске ничего из того, что могло бы изменить выйти за рамки разумного. Спите спокойно, дорогой товарищ.

Степан Крук 2020-07-25 / 21:52:06
Друзі, за подіями в Хабаровську слідкуєте! Десятки тисяч росіян піднялися проти Путіна! Схоже, що Зелі не буде з ким підписати угоду

Чаломада 2020-07-25 / 20:43:25
У цімбора скоро призов у Збройні Сили.Питання до коментуючих,особливо до двох Іван. Так вогонь там припинять чи ні? Принципово мені це не байдуже ,якщо з туди де струляють, поїдуть два Іван разом з ним.Більше шансів, що цімбора пронеса.

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-25 / 18:12:00
Пане Степан Крук! Маю абсолютно закарпатське призвище: батько мiй з Мiжгiрщини, а там таких призвищ нема.

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-25 / 17:59:07
Пан Iван щось вiдкуштував зле на нiч: достойный ищет в себе, а никчемный - во вне.

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-25 / 17:55:24
Пану Степану Крук. Никогда не говори "никогда". По нашему - это экономический рост, по вашему - это уничтожение государства.
Пан Степан Крук ще не втiк за кордон за шматочком чого-небудь до рота?

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-25 / 17:52:06


За "такое недоразумение, как Украина" відпочиньте в бані. Адмін


Іван 2020-07-25 / 12:45:26
Перший Рас(з)путін привів парашківську імперію до розвалу.Другий Рас(з)Путін приведе її до повного політичного і геоплітичного краху,що нам буде "по-барабану".Китайці уже,майже,підійшли до Уралу,а йму "пофіг",аби лиш України не було на мапі Європи,айбо не дочекашся,Гад!Украйна була все,та й буде у великій сім"ї європейських народів,а уд тебе,сволоч,через пару рокув,навіть жирик постараєся удхреститися(хоча уві, Юда-предатель,бо уся його родина колись жила,по-моєму, у Малині,на Рівненщині)

Іван 2020-07-25 / 10:32:40
Шкода папіря,на якому буде пудписана ота угода із .....йлом,бо тото чмо нигда її не виконає,а усілякими способами попровбує використати її на шкоду Україні,бо його маніякальна ненависть до нашої держави давно уже відома вшиткому світови.Невідома вна,майже,лише Меркель та Макрону(бо вни лише учора народжені,видав,немовлята).Шкода їм било би-ся паскудити об такоє гуно,як пуцька.

Степан Крук -Михайлу Тємнову 2020-07-24 / 20:51:06
Міша (Петро Ференцович Генцюр) заспокойся! По-вашому вже не буде ніколи!

сорри 2020-07-24 / 18:06:16
Мигалю, у Медведчука такий шалений антирейтинг і, відповідно, таке різке несприйняття серед українців, що президентство йому тут не світить

Мигаль 2020-07-24 / 17:31:18
Пийтер Ференцович! Йа так рузумыву, ош вы чекайете, коли Президентом Украйыни буде кум руського царйа Вована 1. Процес уже пушов.

Тарас 2020-07-24 / 12:35:48
Вже давно треба було

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-24 / 12:13:37
В минских документах, под которыми и подпись Президента Украины, определены стороны конфликта, но пан Президент бажає расширить этот перечень - клоун, одним словом!

Петро Ференцович Генцюр 2020-07-24 / 12:11:52
Очередные хотелки Зеленского по теме "Чем бы заниматься, только бы ничем не заниматься". Это я к тому, что пан Президент виконує рiшення Держдепу - вот когда будет Президент Украины хозяином в своей стране, тогда и можно будет на что-нибудь надеяться.
И стрелять перестанут только тогда, когда разведут войска.

НОВИНИ: Різне

16:48
Що можна виготовити з оцинковки в листах
16:02
Escentric Molecules: революція у світі ароматів
23:06
Рецепти освіжаючих літніх коктейлів
20:31
Кабмін суттєво послабив карантині обмеження
23:25
РНБО в таємному режимі схвалила рішення щодо інтеграції в НАТО
22:58
/ 1
В Орбана заявили про готовність до його зустрічі з Зеленським: рішення за Києвом
12:36
Дизайн інтер’єру: в моді панорамність та зручність
22:03
/ 1
В Україні будуть національний спротив і більша армія
14:58
ЄС може почати робити заяви від імені 26 країн після серії "неконструктивних" вето Угорщини - ЗМІ
02:19
Сертифікати вакцинації введуть у Євросоюзі з 1 липня
19:42
Топ-5 засобів корейської косметики, що обов’язково мають бути у Вашій косметичці
01:57
Уряд запускає 9-річну програму "лагідної українізації"
23:31
/ 1
Нардепи відправили міністра охорони здоров’я Степанова у відставку
22:12
Як стати професійним UX-дизайнером?
20:50
Як вибрати золоту каблучку: рекомендації ювелірів
20:40
5 порад для прискорення пошуку роботи
13:05
Хімія для басейнів: важливість використання
21:28
Якщо жіночі купальники – то тільки в інтернет-магазині LeBoutique
18:05
СБУ обшукує офіс ОПЗЖ і кабінети Медведчука
16:36
/ 3
Генпрокурор підписала підозру Медведчуку в держзраді
16:23
У будинку Медведчука проводять обшуки
16:17
"Венеційка" схвалила український законопроект про в’язницю за брехню в декларації
16:09
Апеляційний суд не підтримав скасування нової редакції правопису
15:48
Хімічні препарати для басейнів
14:53
РНБО нарахувала в Україні 13 олігархів
» Всі новини