На цьому ж газопроводі середнього тиску вони встановили запірні пристрої. Для мешканців це означає, що у разі необхідності, а саме для проведення аварійно-ремонтних робіт, газопостачання припинятимуть лише половині села. До цього часу для проведення таких робіт доводилося позбавляти газопостачання Нижнє Селище повністю.
За словами керівника Хустського відділення АТ "Закарпатгаз" Василя Бенци, роботи тривали впродовж трьох днів. Проводили їх десятеро фахівців.
"Тепер ми маємо змогу відключати від газопостачання лише ту частину села, в якій слід проводити роботи. Це, в першу чергу, зручно споживачам. Всі роботи, починаючи із закупки необхідних матеріалів, здійснення робіт, закінчуючи оплатою праці, фінансуються за рахунок тарифу на розподіл. Тому, коли мене питають, чи сплачувати за розподіл, або ж як частіше люди кажуть -- доставку, я показую їм пророблене і пояснюю, за які кошти це все здійснюється. У більшості випадків питання відпадають автоматично", — поділився керівник Хустського відділення АТ "Закарпатгаз" Василь Бенца.
Витік газу під землею було виявлено під час планового обходу фахівцями служби комплексно-приладового обстеження. Спочатку газовики ліквідували витік, а потім приступили до робіт зі встановлення запірних пристроїв.
Сьогодні, 23 липня, газопостачання мешканцям Нижнього Селища буде відновлено повністю. У цьому населеному пункті майже 700 дворогосподарств використовують у побуті газ, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі АТ "Закарпатгаз".
Закарпатець 2020-07-27 / 20:18:14
Обслуговування труб завжди було і є в ціні на газ. Просто власники набивали кишені замість того щоб вкладати в обладнання і ремонт. Вони звикли що люди самі куплять труби, заплатять техніку і ще й заплатити в касу за підключення.
Тепер труби треба починати ремонтувати ось і вигадують як знову з людей гроші витягнути.
Лише одно питання:
коли вже олігархи вже наїдяться з людських грошей?
Дядя 2020-07-24 / 08:48:46
Супер спеціалісти! 10 чоловік 3дні встановлюють один краник, ще й одну дірку залатати встигають. А люди по кілька років не можуть дочекатися підключення газу в новобудові. Цим десятьом за три дні роботи скільки зарплати треба? А ще й конторі, начальникові.. а прості люди за це все заплатять в ціні на газ.
Дуже 2020-07-23 / 23:48:25
суттєва новина, за кордоном це рутинна щоденна робота
Газовик Свалява 2020-07-23 / 19:44:35
Бенца грамотний спеціаліст і роботяга.