У чоловіка, що перетинав кордон на Закарпатті зі скляним поглядом, знайшли серед особистих речей метамфетамін (ФОТО)

Напередодні у пункті пропуску «Тиса» виявили спробу незаконного переміщення через кордон наркотичної речовини.

У чоловіка, що перетинав кордон на Закарпатті зі скляним поглядом, знайшли серед особистих речей метамфетамін (ФОТО)

Під час огляду мікроавтобуса «Mercedes», що прямував на в’їзд в Україну, прикордонники помітили дивну поведінку одного з пасажирів транспортного засобу. 27-річний чоловік зі скляним поглядом під час контролю помітно нервував та відводив погляд. Щодо подорожнього вирішили застосувати поглиблену перевірку. Йому запропонували надати для огляду особисті речі. Під час огляду правоохоронці виявили два поліетиленові пакети з речовиною білого кольору, схожою на метамфетамін, та пристрій для паління наркотичних речовин.

У діях українця вбачають ознаки правопорушення, передбаченого ст. 305 ККУ «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів». Про подію повідомили співробітників Служби безпеки України. Після завершення відповідних процесуальних заходів транспортний засіб у супроводі співробітників СБУ вибув з пункту пропуску для проведення подальших слідчих дій до міста Ужгород, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

22 липня 2020р.

Теги: метамфетамін

Коментарі

До Івана 24.07.2020 / 18:38:14
Да да, сарака, держиться дуже за роботу! Неборак лиш про роботу і сім'ю з дітьми думає, а потом читаєме новину ож неадекват обдолбаний влетів в машину/кинувся з ножем/пограбував перехожого/вбив - вибрати(підкреслити) потрібний варіант! Всьо то лиш із великої любові і поваги до сім'ї!!!

Іван 22.07.2020 / 16:40:14
Їздять тижднями несплять зубами тримаючись за роботу бо сімя, діти, наражаючи себе та інших на небеспеку!

#$# 22.07.2020 / 16:38:45
А пристрий для секса теж був?

777 22.07.2020 / 16:04:33
У Тайланді за такий "бізнес" засуджують до розстрілу.

НОВИНИ: Кримінал

14:52
/ 5
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
10:20
/ 1
На Рахівщині взяли під варту трьох осіб за спробу незаконного переправлення через кордон Фото новина
19:37
/ 20
Керівника мобілізаційного відділу Хустського РТЦК затримали під час отримання хабаря Фото новина
14:51
/ 8
Обшуки в ексголови ДПСУ та прикордонників на Закарпатті пов'язані між собою
10:57
/ 3
Правоохоронці затримали двох мукачівців, які збирали розвіддані для рф після удару "Орєшніком" по Львову Фото новина
14:05
В Іршаві затримали 23-річного наркоторговця Фото новина
12:06
Службові собаки Закарпатської митниці «впіймали» понад 720 кг наркотиків і психотропів Фото новина
17:20
/ 2
На Закарпатті викрили військовослужбовця, який організував канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
15:53
/ 7
Закарпатські підприємці «відправляли» чоловіків за кордон під виглядом водіїв Фото новина
14:57
/ 1
На Берегівщині поліція викрила трьох наркоторговців та вилучила наркотики й вибухівку Фото новина
18:13
/ 2
На Закарпатті п’яний водій без прав тікав від поліції Фото новина
17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 5
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
» Всі новини