Справу закарпатського екснардепа-"регіонала" Бушка щодо побиття політтехнолога скеровано до суду

Прокурором Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата ВРУ.

Справу закарпатського екснардепа-"регіонала" Бушка щодо побиття політтехнолога скеровано до суду

51-річний чоловік обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

Згідно з матеріалами дізнання, обвинувачений у квітні 2020 року двічі умисно вдарив опонента у спорі по обличчю. Отримані потерпілим синці та крововиливи експертом кваліфіковані як легке тілесне ушкодження.

Досудове розслідування у формі дізнання завершено підрозділом дізнання Виноградівського відділення поліції.

Наразі обвинувальний акт скерований прокурором до Виноградівського районного суду для розгляду по суті, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 14 квітня поточного року у Виноградові відбувся "силовий" конфлікт за участі колишнього першого заступника ексголови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди і екснардепа від Партії регіонів Івана Бушка та, як зазначали місцеві ЗМІ, неназваного "політтехнолога". Останній в заяві до міліції звинуватив І.Бушка у побитті.

Як тоді з'ясувало Закарпаття онлайн, ображеним заявником виявився Артур Шерегі, котрий, справді, у 2012 році брав участь у виборчій кампанії до парламенту самого І.Бушка в статусі громадянина Російської Федерації. А наприкінці 2014 року поширював дезінформацію про проголошення незалежності Закарпаття.

Нині Артур Шерегі працює на посаді директора комунального підприємства Виноградівської міської ради «Центр інвестицій та розвитку». І в цій іпостасі зацікавив виноградівських журналістів Олену Мудру та Андрія Гепенка. В ході журналістського розслідування останні натрапили на елітну нерухомість та "російський слід" А.Шерегі.

За інформацією Закарпаття онлайн, І.Бушко останнім часом "включився в протистояння з окремими представниками місцевого політикуму, зокрема чинним народним депутатом Владіславом Поляком.

Тим часом офіс Генпрокурора розпочав кримінальне провадження щодо В.Поляка. Причиною стало те, що В.Поляка журналісти зловили в парламенті на кнопокодавстві, яке підпадає під кримінал.

21 липня 2020р.

Теги: побиття, політтехнолог, Бушко

Коментарі

Іван 22.07.2020 / 19:39:23
Но-о-о,йсе вже штось схоже на гумореску Остапа Вишні "Як голова голові головою голову розбив"!.Допис викликає хіба,що лише в"їдливі насмішки.

НОВИНИ: Кримінал

20:08
У декларації ексначальниці Берегівської райМСЕК виявили порушення на 9 млн грн
18:05
/ 4
На Ужгородщині поліція розслідує провокативний підпал церкви
17:54
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню очільницю Держгеокадастру за незаконну передачу землі з водосховищем
17:47
На Закарпатті лісівнику оголосили підозру через незаконну вирубку дубів на 5,2 млн грн Фото новина
17:41
На Рахівщині затримали харків'ян, які під виглядом "швидкої" переправляли "ухилянтів" до Румунії Фото новина
17:18
/ 2
На Тячівщині викрили незаконну вирубку лісу на понад пів мільйона гривень Фото новина
14:47
/ 1
На Мукачівщині автомобіль на смерть переїхав чоловіка, який ліг на дорогу Фото новина
11:20
На Закарпатті на кордоні вилучили стародруки, які намагались незаконно ввезти в Україну Фото новина
11:15
/ 1
Мешканець Чопа за 12 тис. доларів переправляв військовозобов'язаних до Словаччини Фото новина
17:11
/ 1
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:58
/ 3
Водійку, що п'яною за кермом BMW X5 на блокпосту в Перечині смертельно травмувала прикордонника, взяли під варту
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 2
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 3
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 7
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
» Всі новини