Представники країн-засновниць багатонаціонального інженерного батальйону "Тиса" обговорили підготовку навчання "Світла лавина – 2008"

У румунському місті Клуж-Напока завершилася початкова конференція з планування командно-штабного навчання багатонаціонального інженерного батальйону “Тиса” “Світла лавина – 2008”.

Представники країн-засновниць багатонаціонального інженерного батальйону "Тиса" обговорили підготовку навчання "Світла лавина – 2008"

У роботі конференції взяли участь представники збройних сил країн-засновниць цього багатонаціонального інженерного підрозділу – України, Румунії, Угорщини та Словаччини. Українську військову делегацію на цьому заході очолював начальник групи інженерно-технічного забезпечення інженерної служби штабу командування Сухопутних військ ЗС України підполковник Олександр Кисельов.
В ході конференції її учасники обговорили питання підготовки та проведення майбутнього командно-штабного навчання “Світла лавина – 2008”. Зокрема, визначили термін його проведення і перелік основних навчальних завдань.
Командно-штабне навчання багатонаціонального інженерного батальйону “Тиса” “Світла лавина – 2008” заплановано провести у серпні поточного року на території Румунії.
Довідка. Створення багатонаціонального підрозділу “Тиса” було ініційовано українською стороною у грудні 1998 року з метою оперативного реагування військових сусідніх держав на загрози повеней, а також кваліфіковану, високопрофесійну боротьбу із наслідками стихійних лих, що постійно загрожують країнам Карпатського регіону.
15 листопада 2002 року в Будапешті відбулася урочиста церемонія підписання начальниками Генеральних штабів Угорської армії, Армії Румунії, Збройних Сил Словацької Республіки та Збройних Сил України Технічної угоди між військовими відомствами цих країн щодо імплементації міжурядової Угоди про створення багатонаціонального інженерного батальйону “Тиса”.
У жовтні 2003 року в районі верхів’я річки Тиса, на території Угорської Республіки, вперше було проведено командно-штабне навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “Світла лавина-2003” з військовослужбовцями спільного українсько-румунсько-словацько-угорського батальйону “Тиса”. У 2004 році навчання “Світла лавина” відбулося в Румунії, у 2005 році – в Словаччині. У 2006 році командно-штабне навчання “Світла лавина” проходило в Україні, а у 2007 - в Угорщині.

Прес-служба Міністерства оборони України
02 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
У Синевирі через засніжену дорогу, медикам довелося пішли йти до пацієнтки ФОТО)
13:52
/ 3
Лижник із Волині травмував ключицю на Красії Фото новина
12:36
/ 1
У Хусті згорів торговельний кіоск Фото новина
18:10
/ 1
На Рахівщині медики евакуювали пацієнта на санчатах Фото новина
16:46
Траса «Київ — Чоп» — лідер за смертельними ДТП
18:14
Під час пожежі в Ужгороді евакуювали двох мешканців багатоповерхівки Фото новина
12:02
Гірські рятувальники евакуювали травмованого лижника з гори Красія Фото новина
17:43
У Білках через пожежу в підвалі ледь не згорів житловий будинок Фото новина
15:55
В Ужгороді вночі горіли гараж, сарай і автомобіль Фото новина
14:22
Через розпалену піч на Свалявщині ледь не згорів будинок Фото новина
13:26
/ 1
В Ужгороді 85-річний водій помер за кермом і врізався в фасад аптеки Фото новина
12:55
У Бобовищі водій із 2,41 проміле алкоголю спричинив смертельну ДТП Фото новина
17:10
/ 2
Поліція затримала водія вантажівки, причетного до смертельної ДТП на Абранському перевалі Фото новина
13:11
На Хустщині через пожежу в котельні ледь не згорів житловий будинок Фото новина
12:08
Двоє людей загинули у смертельній автотрощі на Абранському перевалі Фото новина
09:58
/ 1
У румунських Карпатах врятували двох українців, які збилися з маршруту в критичному холоді і двометрових заметах Фото новина
16:55
На Рахівщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
16:22
/ 8
На Мукачівщині 40-річного чоловіка смертельно поранили під час полювання Фото новина
13:28
/ 1
На Рахівщині прикордонники врятували 35-річного киянина, який намагався незаконно перетнути кордон Фото новина
12:31
Гірські пошуковці на Рахівщині врятували чоловіка, який кілька днів блукав у горах Фото новина
23:11
На місці удару рф по пасажирському поїзду "Чоп – Харків – Барвінкове" виявили фрагменти 6 тіл
16:50
/ 2
Поліція розпочала розслідування смерті немовляти в лікарні Мукачева
13:40
На Хустщині рятувальники ліквідували пожежу в дерев’яній будівлі Фото новина
10:10
На Берегівщині 28-річна породілля народила немовля ще до приїзду лікарів Фото новина
17:33
Поїзд на маршруті Барвінкове – Львів – Чоп потрапив під удар російських безпілотників Фото новина
» Всі новини