У Тячеві підприємці протестували проти закриття речових ринків (ФОТО)

15 липня регіональна комісія ТЕБ та НС Закарпатської області прийняла рішення про тимчасову заборону торгівлі на речових ринках Тячівщини через стабiльно високий piвень захворюваностi на COVID-19.

У Тячеві підприємці протестували проти закриття речових ринків (ФОТО)

Зокрема, станом на 09. 00 16 липня на території району підтверджено гостру коронавірусну інфекцію у 336 осіб, 19 з яких померло. Сьогодні зареєстровано ще +9 випадків. Тячівщина впродовж останнього тижня входить у трійку лідерів-районів у Закарпатській області за кількістю хворих на COVID-19. Найбільший спалах спостерігається на території Тячівської ОТГ.

Завантаженість Тячівської райлікарні пацієнтами з діагнозом COVID-19 становить 90%, на лікуванні в закладі  86 осіб, 7 - у важкому стані. І якщо ситуація не зміниться, то наслідки можуть бути непередбачуваними. 

Вчора, 16 липня місцевою комісією ТЕБ та НС підтримано рішення регіональної комісії тимчасово заборонити (до покращення епідемічної ситуації) на території Тячiвського району роботy речових ринкiв за винятком продуктових вiддiлень (магазинiв, торгових точок) за умови дотримання санiтарно - епiдемiологiчних вимог. 

Сьогодні, 17 липня обурені таким рішенням підприємці прийшли в РДА з вимогою скасувати дане рішення комісії та дозволити роботу на ринках. Люди пояснили це тим, що через карантині обмеження опинилися у складній фінансовій ситуації, і не мають за що годувати свої сім’ї та сплачувати комунальні послуги. 

З протестувальниками зустрівся голова Тячівської РДА Тімур Аверін, перший заступник голови РДА Олександр Шеверя, Тячівський міський голова Іван Ковач та інші представники місцевої комісії. Відтак було обговорено ситуацію та можливі варіанти її вирішення.

Після тривалої дискусії підприємці направили офіційне звернення до Тячівської РДА та Закарпатської ОДА з проханням зупинити дію карантинних заходів щодо тимчасової заборони торгівлі на речових ринках. А також у зверненні вказали, що беруть на себе всі зобов’язання дотримуватись всіх карантинних і протиепідемічних норм. 

Своєю чергою, голова Тячівської РДА Тімур Аверін направи лист голові Закарпатської ОДА Олексію Петрову щодо розгляду даного звернення на черговому засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС, враховуючи пропозиції підприємців, повідомляє пресслужба Тячівської райдержадміністрації.

17 липня 2020р.

Теги: ринки, закриття, підприємці

Коментарі

тячівець 19.07.2020 / 11:03:52
Потрібно перенести ринок з центра міста в інше місце та торгуйте на здоров"я,обмежиться контакт з всім містом та ризик перенесення інфекції.

До на рынке не можно 18.07.2020 / 21:26:56
Так як би ж то ви торгували в межах ринку та по правилах. Завішали лахміттям весь центр та дерева, перетворили місто в п'ятницю на Шанхай. І всім плювати, всіх влаштовує, роками нічого не можуть зробити, чи не хочуть?

На рынке не можно а в магазинах почему-то можно 18.07.2020 / 05:57:14

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
» Всі новини