В Ужгороді BMW влетіла у "швидку" - 5 потерпілих (ФОТО, ВІДЕО)

В Ужгороді на вулиці Собранецькій чорна BMW влетіла в автомобіль Ford швидкої медичної допомоги, що саме виїздив зі станції швидкої допомоги на виклик. Про це у своєму телеграм-каналі інформує Віталій Глагола.

В Ужгороді BMW влетіла у "швидку" - 5 потерпілих (ФОТО, ВІДЕО)

З його слів, "це сталось опівночі. У підсумку 5 потерпілих. 1 водій BMW та 4 працівників бригади швидкої допомоги. Наразі, усі учасники ДТП госпіталізовані".

Уся бригада «швидкої» отримала травми:
- Фельдшер: двохкісточковий перелом правої гомілки зі зміщенням;
 
- Лікарка: струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, забій лівої половини грудної клітки, тупа травма черева;
 
- Санітар: струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма;
 
- Водій «швидкої»: перелом шостого та сьомого ребер зліва, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку;
 
- Водій BMW: вколочений перелом шийки лівого стегна. 

За інформацією В.Глаголи, "за кермом BMW перебував експрацівник внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби, зять екс-заступника начальника УДАІ УМВС України у Закарпатській області Василя Бокоча Сергій Бенца. Із березня 2020 року працює в Ужгородській РДА".

17 липня 2020р.

Теги: ДТП, швидка, травма

Коментарі

До Сергія 2020-07-22 / 17:17:49
Тримав мені свічку? Чи сам на зміні полюбляєш нюхнути коли в ночну іде?

Сергій 2020-07-22 / 15:49:14
Тать маленько нюхнув камінців на стоянці в кантрі та не розрахував, та то нич тесть порішае правда сергійку?

До нижнього 2020-07-20 / 22:14:30


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


Короновірусний глагола 2020-07-20 / 19:46:17


Хамство і перехід на особистості. Коментар видалено. Адмін


УжВарош 2020-07-20 / 17:10:23
Ждём вспышки КОРОНОВИРУСА В УЖГОРОДЕ И ОБЛАСТИ((( глагола отгулял свадьбу, на фото и видео видно как соблюдалась дистанция и нормы против эпидемии !

Філософу 2020-07-20 / 15:56:38
Експертиза розбереться хто порушив! І хто був випивший-водій БМВ чи водій скорої який з другорядної на головну виїжжав без проблискових маячків та звукових сигналів! Кожен буде відповідати за те, що порушив! Якщо ще порушив! Це стосується як однієї так і другої сторони! Не радійте чужому горю і не судимі будете! Філософи диванні!

Філософ 2020-07-20 / 13:09:30
Яка різниця куди їхала "швидка" , яка різниця з ким .....
Не заговорюйте проблему !
Не НАСЛІДКИ , а ПРИЧИНА має бути на заглавку .
А причина така , що водій БМВ грубо порушив ПДР і створив тяжку аварійну ситуацію з .... наслідками .
Ось в чому суть .

555 2020-07-18 / 23:51:12
Ти Глагола перед тим якшось написати думай трохи головою, а не роздувай дурниці. Який визов.. Відколи прибиралькики їздять на визов з лікарями..оця безграмотність наша, аж виходить із наших людей. Їхали скорше всього кудись без мигалки.. Ніяким визовом там і не пахне. Чи у нас уже і прибиралькики гадають допомогу. У машині мало бути 3 лікарі і все.

Ліля 2020-07-18 / 23:35:33
Люди, Вам би лиш поговорити і сптетні розпускати, а то що діється на скорах, пяні водії сідають за кермо, лікарі п'ють на роботі, це нормально???? Ви перед тим як щось писати, думайте.. Бо саме краще завжди вину робити на того, хто має дороге авто.. А то що твориться у наших лікарнях, то ніхто не бачить!? Бог побє Вас за ваші ящики.

Не люди а тварі, інакше то назваті не мож 2020-07-18 / 11:58:10
Машина Бокоча вчора вечером стояла коло горотдела, знакомився може із матеріалами діла. Вєдь не поїхав у больницю, де потерпілі перебувають.:(

До ***** Василя 2020-07-18 / 00:59:25


Хамство і перехід на особу коментатора. Коментар вилучено. Адмін


ФУ_УУУ...!! 2020-07-17 / 21:49:52
ЛЮДИНОВ ТРЕБА БУТИ! НЕ РОЗЦІНЮВАТІ ЯК УСІ Є БИДЛОТА, А ОНО ІЗБРАННОЄ! ЧУДИТЬ ВСЯКУ ГЛУПОСТЬ НА ДОРОЗІ, БО ФАЙНО ЗНАЄ, ШО ЙМУ НИЧ НЕ БУДЕ І ГО ПАРАДНО ПРИКРИВУТЬ СВЯЗІ ВАСИЛЯ! ГАНЬБА ВАМ ШАНТРАПА, БІДУ СОБІ І НЕВИННИМ ЛЮДЯМ ГЛЯДАЄТЕ! ОМЕРЗІТЄЛЬНО!

Сміх 2020-07-17 / 16:39:31
Поки небуде кримінальна відповідальність нічого незміниться

Василь 2020-07-17 / 15:38:30
Говорив з чесним Копом що був на місці події ситуація приблизно така каже він,- Швидка уже виїхала на дорогу з маячками , і вже рухалась по дорозі в напрямку Дастора , коли ій на зустріч рухаючись в напрямку Кордону , на її стороні руху , при цьому пересікши двійну сплошну лінію ії на швидкості 140 кілометрів влупила лоб в лоб «Беха « без сантиметра тормозного шляху взагалі !!!!!! Не тормозячи навіть !!!! «Швику « яка має 3,5 тонн відкинуло на 10 метрів !!!!!!

Ужгородець 2020-07-17 / 15:22:49
Скора виїжджала на головну- куди ? Маршрут- ? Чи були включені проблискові маячки? Чому у машині четверо? Треба розібратись ! BMW їхало по головній ?

Марк 2020-07-17 / 15:04:03
Звідки гроші на недешеву іномарку в держслужбовця? Мабуть і в гуртожитку не живе, а в найновіших Апартаментах..? В дружини яка машина?? Непосильним трудом і на одну зарплатню живе. "Героїв" потрібно знати всім.

Кук 2020-07-17 / 14:35:46
Чекаю статтю чим це освітлення закінчеться і які обирти набере справа!

Преса 2020-07-17 / 14:27:30
А чого вчипились до бокоча.бенца держ слубовець .головний ревізор гу дфс

До кuk 2020-07-17 / 14:23:16
Ти чудік, якби не той "жовтопрес Глагола", то все би зам'яли і порішали за 5 хвилин, якби не він, то про цю новину би ніхто не чув! Вот так! Цікаво, де зараз знаходиться бмв, на штрафмайданчику, чи деінде? І чи був зятьок Васі под градусом, це теж под вопросом.. Резонансну справу' порішати' так не получиться.

Юрко 2020-07-17 / 14:03:02
Не дураки ви думали скорость максимум 60 в населеному пункті як би так їхав затормозив би по любому а так догрався придурок спарашиваеться нафіга тепер мае час подумати в больниці.

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети