Закарпатські митники обламали співвітчизнику кокаїновий кайф (ДОПОВНЕНО)

На сьогоднішній день більш характерними на кордоні стали випадки виявлення наркотичних речовин у невеликій кількості, прихованих від митного контролю в легкових автомашинах або в особистих речах громадян. Так, з початку року на Ужгородській митниці складено 6 протоколів про незаконне переміщення наркотичних та психотропних речовин через кордон.

Закарпатські митники обламали співвітчизнику кокаїновий кайф (ДОПОВНЕНО)

До прикладу, вчора (31.03.08) ужгородські митники затримали на кордоні гр.України, який потайки намагався ввезти до України 8,5 г кокаїну.

Повертаючись з Італії, 22-річний хлопець заїхав на митний пост “Ужгород” і з “чистим” сумлінням обрав спрощену форму проходження митного контролю – “зелений” коридор. Однак у митників виникла підозра щодо невпевненої поведінки молодика, тому вони вирішили провести поглиблений огляд його речей та автомобіля марки “Chevrolet Lacetti”. Нашому співвітчизнику було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він “згадав” про наявність 7,5 тис.євро... і все.

Порошкоподібна речовина білого кольору, загорнута в аркуш паперу, була знайдена інспекторами в кишені спортивної куртки порушника, яка недбало лежала серед особистих речей в багажному відсіку автівки. Проведений на місці експрес-аналіз речовини дав позитивну реакцію на вміст в ній кокаїну. Це також підтвердили після експертного дослідження і фахівці при УМВС в Закарпатській області. На порушника складено протокол про порушення митного законодавства. Наразі справу передано до правоохоронних органів, де на хлопця чекає кримінальна відповідальність.

Вікторія Сенгетовська, прес-секретар Ужгородської митниці
01 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

15:25
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 3
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
» Всі новини