В Ужгороді дозволили діяльність кінотеатрів і закладів культури – виключно з наповненістю до 50% (ФОТО)

В Ужгородській міській раді сьогодні відбулося позапланове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В Ужгороді дозволили діяльність кінотеатрів і закладів культури – виключно з наповненістю до 50% (ФОТО)

Міський голова Богдан Андріїв ознайомив присутніх із рішенням регіональної комісії ТЕБ та НС  від 15 липня 2020 року, заслухали також інформацію про епідеміологічну обстановку в Ужгороді. 

На засіданні, узявши до уваги рішення регіональної комісії, вирішили дозволити проводити в Ужгороді:

- діяльність кінотеатрів виключно з наповненістю  кінозалів  до  50%  місць у кожному окремому кінозалі; 

- діяльність закладів культури виключно з наповненістю до 50% стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;

- роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос, виключно у період  від 7-ї години до 23-ї години.

Вказані заклади мають здійснювати діяльність із дотриманням усіх карантинних вимог та протиепідемічних заходів.

Ужгородський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Управління патрульної поліції у Закарпатській області ДПП спільно із Ужгородським міським управлінням головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області та  управлінням муніципальної варти продовжують посилений контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у громадських місцях.

16 липня 2020р.

Теги: кінотеатри, клуби, культура

НОВИНИ: Соціо

18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
/ 1
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 3
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 2
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
14:14
/ 1
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
/ 1
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
» Всі новини