Відбулася чергова сесія Закарпатської обласної ради (ФОТО)

Сьогодні, 16 липня, відбулося пленарне засідання 18-ої сесії облради. У залі зареєструвалось 45 обласних обранців.

Відбулася чергова сесія Закарпатської обласної ради (ФОТО)

У зв’язку з вимогами карантину на сесію запрошено обмежену кількість осіб. Зокрема, голову ОДА Олексія Петрова, народних депутатів України від Закарпаття, керівників правоохоронних органів та окремих управлінь облдержадміністрації.

Найперше М.Рівіс закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання світлу памʼять Владики Мілана Шашіка – єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії – духовного наставника багатьох християн краю, видатного гуманіста, справжнього патріота України, який відійшов на 68-у році життя в інший світ, а також полеглих воїнів за Україну.

Відтак інформував депутатський корпус про нові кадрові призначення в краї.

Так, Олег Коцюба став першим заступником голови ОДА, а Віталій Цвігун  – заступником голови ОДА; Мирослав Щербей – начальником Головного управління ДСНС України в Закарпатській області; Андрій Давидов – директором департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА; Василь Гутич – завідувач сектору з питань регулювання земельних відносин ОДА.

Затим з ініціативи депутатів облради, у сесійній залі було заслухано інформацію представників Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса та управління ДСНС України у Закарпатській області щодо вжиття заходів із функціонування протипаводкового комплексного захисту територій і подолання наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, спричинених сильними тривалими опадами на території області у червні 2020 року. Оскільки підтопленими виявилися понад 500 дворогосподарств, пошкоджено понад 100 інфраструктурних об’єктів, що належать до сфери управління органів місцевої влади та місцевого самоврядування, відрізки автодоріг державного значення, дамб і берегоукріплень. Найбільш постраждали гірські райони. Депутати активно обговорили це питання, внесли конкретні пропозиції, серед яких – просити уряд забезпечити у повному обсязі фінансування щодо проведення відновлювальних робіт та ліквідації наслідків паводку.

З цього актуального питання депутати також скерували звернення до вищих органів державної влади, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської облради

16 липня 2020р.

Теги: сесія

НОВИНИ: Соціо

16:11
/ 1
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
10:36
Сьогодні у Ясіні зустрінуть траурний кортеж із полеглим захисником Андрієм Сергійчуком Фото новина
08:51
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 18 січня
15:58
/ 1
На Закарпатті обговорили можливий перехід шкіл на дистанційне навчання через ситуацію в енергосистемі Фото новина
08:43
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнення електроенергії 17 січня
22:33
Підтверджено загибель Михайла Сомоша з Дротинців Виноградівської громади, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
22:12
Від ран, отриманих на війні, в лікарні помер Михайло Гарастей зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:04
В Ужгороді попрощалися з 37-річним полеглим воїном Володимиром Малєвим Фото новина
16:17
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які видавали себе за багатодітних батьків Фото новина
14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
» Всі новини