Помер правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік

Про смерть владики повідомило Радіо Марія. Про це ж пише спільнота "Греко-католицьке Закарпаття" в соціальній мережі Фейсбук.

Помер правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік

Сьогодні ввечері, 14 липня, на 68 році життя пішов у вічність правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

Як повідомляє офіційний сайт МГКЄ, ще 12 липня владика Мілан Шашік очолив Літургію у з нагоди храмового празника Апостолів Петра і Павла у с. Верховина Бистра Великоберезнянського району.

Детальніша інформація про причини та обставини смерті владики наразі відсутня.

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Народився 17 вересня 1952 р. в Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів, вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії, і в 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії, 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.

 

14 липня 2020р.

Теги: Шашік, смерть

Коментарі

Ужгород 2020-07-16 / 10:30:30
Прощання у понеділок -- тому що багато бажаючих приїхати з-за кордону. Це їхнє прохання.

Філософ 2020-07-15 / 22:50:30
Пройдуть роки і всі дізнаються , що він і як він.....
Не час зараз. Парафія ще в екстазі.

Прихожанин собору 2020-07-15 / 19:31:41
Сьогодні середа. А поховання аж у понеділок. Чому так пізно, через 6 днів? Чи такий порядок?

????? 2020-07-15 / 18:37:05
Підготовлено грамотні, сучасні священнослужителі, що є окрасою греко-католицької церкви. - тут важко не померти від сміху! ))))

Ужгород 2020-07-15 / 16:32:11
Прощання з владикою -- у понеділок 10.00 в кафедральному соборі. Поховання у крипті.

Микола 2020-07-15 / 14:39:05
Коли і де буде поховання???

Ужгородець 2020-07-15 / 13:14:12
Царство Йому Небесне. Був мудрою людиною.

Іван 2020-07-15 / 09:21:35
Царство Йому Небесне! Вічная пам`ять!

Василь 2020-07-15 / 09:16:09
Смерть Владики велика втрата для України та Закарпаття.Людина з великої букви, що переймалася всіма питаннями.Підготовлено грамотні, сучасні священнослужителі, що є окрасою греко-католицької церкви. Владика опікувався старими храмами (памятками архітектури), які завдячуючи йому отримували нове життя і дуже радів їх оновленню та будівництву нових.Низький уклін Вам та світла память Владико!

Павло 2020-07-15 / 09:01:55
Велика була людина, дуже шкода, велика втрата для всіх нас!!!!

777 2020-07-15 / 08:44:00
Шаркань! Ти придурок.

шаркань 2020-07-15 / 08:06:21
Згідно з опублікованими відомостями Словацької служби безпеки ZNB агент під kricim menom AKTIWISTA

Вуву 2020-07-15 / 07:22:46
Кожному призначений свій час.
... "Перебувайте в радості кожен день , бо ніхто не знає часу свого" ...

Олекса 2020-07-15 / 05:26:10
Шкода. Зі святими упокой, Христе!

Ужгород 2020-07-15 / 01:45:11
Інфаркт. Ніякого коронавірусу не було. Навпаки вирішив кілька днів відпочити у Лумшорах. Але серце вже не витримало...

Католик 2020-07-15 / 00:29:55
Коронавір

Степан Крук 2020-07-15 / 00:17:45
Велика втрата для нас. Пішов із життя видатний гуманіст, духовний наставник та патріот України! Важко в це повірити...

Крук. 2020-07-15 / 00:03:32
Дуже велика втрата для Закарпаття,упокой Господи,душу його.Вічна йому пам'ять.

Андрій 2020-07-14 / 23:47:24
Надзвичайно велика втрата для Закарпаття. Упокой Господи