За вихідні на Закарпатті зафіксували понад двадцять порушень карантинних вимог (ВІДЕО)

Минулих вихідних поліцейські провели чергові відпрацювання щодо дотримання закарпатцями карантинних вимог.

За вихідні на Закарпатті зафіксували понад двадцять порушень карантинних вимог (ВІДЕО)

Співробітники громадського блоку поліції перевіряли суб’єкти господарювання: продуктові крамниці, ринки, кафе, ресторани та інші заклади торгівлі. Правоохоронці звертали увагу на користування працівниками та відвідувачами закладів засобами індивідуального захисту. Також перевірявся режим роботи самих закладів.

Так, лише упродовж двох днів поліцейські здійснили перевірку 676 суб'єктів господарювання. Загалом було складено 24 адміністративні протоколи за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Найбільш поширені з виявлених правопорушень – це перебування працівників закладів торгівлі та покупців без засобів індивідуального захисту, робота закладів після 22-ї години тощо. А поліцейські Берегівщини задокументували ще й факт проведення масових заходів за участі більше 10-ти осіб.

Загалом від початку карантинних заходів правоохоронці Закарпаття здійснили майже 24 тисячі перевірок суб'єктів господарювання та склали 258 адмінпротоколів за порушення карантину.

Окрім того, поліція перевірила загалом понад 27 тисяч осіб, які перебувають на самоізоляції. Виявлено чотири десятки порушень.

Подібні відпрацювання проводяться систематично в усіх регіонах краю.

13 липня 2020р.

Теги: порушення, вимоги, карантин

Коментарі

Лілія 15.07.2020 / 15:03:21
Про що може бути мова,про які перевірки та штрафи,якщо самі поліціянти святкують свої весілля.Так би мовити "Пір во время чуми".Ходять слухи, що достатньо занести 200 баксів в райвідділ поліції і все буде добре.

Закарпаття 13.07.2020 / 21:55:57
Перевірки кажете ? То всьо блеф. По районах пройдіться, ні масок у торговців, ні у покупців, ні дезинфекторів рук. А свальби на 200 - 500 чоловік як були так і гуляють, Ніхто не бачить, не чує? Скільки можна нам лапшу вішати? Одна брехня, тому ніхто уваги не звертає на владу.

Сміх 13.07.2020 / 19:23:16
Однієї поліції замало, де епідеміологічна служба ? Всі разом мають проводити рейди все працює без усякого карантина весілля , хрешіння все святкують

Мешканка Закарпаття 13.07.2020 / 17:07:05
Про які перевірки ви пишете... Весілля як проводили так далі проводяться!!! Не вірю, що менти не знають!!!
Просто комусь так вигідно- не помічати. Пройтися ввечері кафешками, які відкрили вікна і двері, та думають, що то тераса
..., поштрафувати всіх без розбору! Люди наші дуже безпечні...
Із-за такого ставлення людей, та із- за не виконання поліціянтами своїх обов'язків, цей карантин скоро не закінчиться!!!!! Люди, схаменіться!

НОВИНИ: Соціо

14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 6
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 3
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 20
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 11
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
» Всі новини