Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу (ВІДЕО)

Про таке Андрій Русин особисто розповів у відеозверненні.

Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу (ВІДЕО)

Як розповів Андрій Русин, він уже тиждень лікується від коронавірусної пневмонії. Лише другий день чоловік - без температури.

За словами пацієнта, усі ліки видаються безкоштовно. Андрій Русин проходить лікування в Центрі легеневих хвороб.

10 липня 2020р.

Теги: коронавірус, лікування, онкодиспансер

Коментарі

Nata 2020-07-14 / 14:06:27


Коментар видалено. Адмін


До правди 2020-07-13 / 06:53:35
З Якою? У нього тих справ як в пса блiх! Батько теж пiд криминалом ходить!

Правда 2020-07-12 / 22:36:26
А що з кримінальною справою за фактом розкрадання бюджетних коштів цим фахівцем на посту головного лікаря онкодиспансеру ?

ігнат 2020-07-12 / 17:32:13
ганьба шо такій людині безкоштовне лікування а пересічний громадянин в онкодиспансері платитб за всеб за ліки які виділенні программами

loci 2020-07-12 / 17:24:17
няньо зробив з идиота проффесора а так бидло ні інтелекта ні розуму

До попереднього коментатора 2020-07-12 / 16:31:57
Раз такий фахівець і така хороша людина, то Бери такого фахівця до себе. А вдячних пацієнтів у нього немає, бо немає людини, яку він вилікував. Мабуть тому його батько лікується від онкології у Дебрецені, а не у сина-спеціаліста.

Dr. med. S. Filin 2020-07-12 / 13:34:25
Дорогі ужгородці! Шановні мешканці закарпатської області! Звідки така жорстокість і негуманність? Мені соромно за Вас, мої дорогі закарпатці! Невже немає серед Вас вдячних пацієнтів? Невже не залишилося вдячних студентів? Я знаю сім‘ю Русинів більше 30-ти років. Батько- світило української медицини, прекрасний викладач хірургії. Андрій- висококваліфікований лікар, шановний колега і прекрасна людина. Хочу побажати швидкого одужання і міцного здоров‘я! З повагою, побажанням доброти і людяності до Вас доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог Світлана Філін, Санкт Галлен, Швейцарія

vasjko 2020-07-12 / 11:03:58
бидлота

Deda 2020-07-12 / 09:20:02
Це негiдник! Батько його теж! Прикиньте цей свинюх профессор по хiрургii! Студенти,лiкарi в шоцi! Вiн i його старий свiточi УжНУ!

loci 2020-07-11 / 22:34:16
цей нелюд і його отиць давно мавуть фіалки нюхати
сволота
ганьба

До Костя 2020-07-11 / 22:06:25
Дорогенький, ти побачиш справжнє обличчя цього нелюда, коли попадеш, чи твої родичі, до нього у лікарню на лікування. Отож не хворій, бо прикро тобі буде розчаровуватися у цьому бізнесмені.

Костя 2020-07-11 / 17:06:04
Андрей, держись! Всем здоровья, мира и добра!

ві-й 2020-07-11 / 15:23:27
І чого раптом такого корупціонера,та бюрократа мають жаліти?

рем 2020-07-11 / 14:50:03


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Василь 2020-07-11 / 08:09:23
Ця свиня, яка вже зажерлася, здираючи з людей гроші за ліки, які отримує по программах, ще й шукає співчуття???

Влад 2020-07-10 / 22:27:27
Молодець!!!!! Все правильно сказано!

Микола 2020-07-10 / 18:23:38
він серйозно хворий, ще й на голову

Правда 2020-07-10 / 17:38:18
Як виписувати з відділення онкодиспансеру смертельно хворих додому, щоб вони там помирали, де їм немає кому надати реанімаційні заходи - це не викликає у вас жодного почуття, а тут як сам захворів на корона вірус, то вже паніка?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини