Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу (ВІДЕО)

Про таке Андрій Русин особисто розповів у відеозверненні.

Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу (ВІДЕО)

Як розповів Андрій Русин, він уже тиждень лікується від коронавірусної пневмонії. Лише другий день чоловік - без температури.

За словами пацієнта, усі ліки видаються безкоштовно. Андрій Русин проходить лікування в Центрі легеневих хвороб.

10 липня 2020р.

Теги: коронавірус, лікування, онкодиспансер

Коментарі

Nata 2020-07-14 / 14:06:27


Коментар видалено. Адмін


До правди 2020-07-13 / 06:53:35
З Якою? У нього тих справ як в пса блiх! Батько теж пiд криминалом ходить!

Правда 2020-07-12 / 22:36:26
А що з кримінальною справою за фактом розкрадання бюджетних коштів цим фахівцем на посту головного лікаря онкодиспансеру ?

ігнат 2020-07-12 / 17:32:13
ганьба шо такій людині безкоштовне лікування а пересічний громадянин в онкодиспансері платитб за всеб за ліки які виділенні программами

loci 2020-07-12 / 17:24:17
няньо зробив з идиота проффесора а так бидло ні інтелекта ні розуму

До попереднього коментатора 2020-07-12 / 16:31:57
Раз такий фахівець і така хороша людина, то Бери такого фахівця до себе. А вдячних пацієнтів у нього немає, бо немає людини, яку він вилікував. Мабуть тому його батько лікується від онкології у Дебрецені, а не у сина-спеціаліста.

Dr. med. S. Filin 2020-07-12 / 13:34:25
Дорогі ужгородці! Шановні мешканці закарпатської області! Звідки така жорстокість і негуманність? Мені соромно за Вас, мої дорогі закарпатці! Невже немає серед Вас вдячних пацієнтів? Невже не залишилося вдячних студентів? Я знаю сім‘ю Русинів більше 30-ти років. Батько- світило української медицини, прекрасний викладач хірургії. Андрій- висококваліфікований лікар, шановний колега і прекрасна людина. Хочу побажати швидкого одужання і міцного здоров‘я! З повагою, побажанням доброти і людяності до Вас доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог Світлана Філін, Санкт Галлен, Швейцарія

vasjko 2020-07-12 / 11:03:58
бидлота

Deda 2020-07-12 / 09:20:02
Це негiдник! Батько його теж! Прикиньте цей свинюх профессор по хiрургii! Студенти,лiкарi в шоцi! Вiн i його старий свiточi УжНУ!

loci 2020-07-11 / 22:34:16
цей нелюд і його отиць давно мавуть фіалки нюхати
сволота
ганьба

До Костя 2020-07-11 / 22:06:25
Дорогенький, ти побачиш справжнє обличчя цього нелюда, коли попадеш, чи твої родичі, до нього у лікарню на лікування. Отож не хворій, бо прикро тобі буде розчаровуватися у цьому бізнесмені.

Костя 2020-07-11 / 17:06:04
Андрей, держись! Всем здоровья, мира и добра!

ві-й 2020-07-11 / 15:23:27
І чого раптом такого корупціонера,та бюрократа мають жаліти?

рем 2020-07-11 / 14:50:03


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Василь 2020-07-11 / 08:09:23
Ця свиня, яка вже зажерлася, здираючи з людей гроші за ліки, які отримує по программах, ще й шукає співчуття???

Влад 2020-07-10 / 22:27:27
Молодець!!!!! Все правильно сказано!

Микола 2020-07-10 / 18:23:38
він серйозно хворий, ще й на голову

Правда 2020-07-10 / 17:38:18
Як виписувати з відділення онкодиспансеру смертельно хворих додому, щоб вони там помирали, де їм немає кому надати реанімаційні заходи - це не викликає у вас жодного почуття, а тут як сам захворів на корона вірус, то вже паніка?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:06
На Мукачівщині в пожежі згоріли два велосипеда та солома
09:59
Під час пожежі в гаражі на Тячівщині згорів BMW 530
09:54
На Тячівщині шукають чоловіка, що кілька днів тому пішов у ліс не повернувся
09:05
71 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу
15:52
Закарпаття і ще 12 областей можуть послабити карантинні обмеження
14:29
/ 4
Ужгородські Доманинці, Шахта і Підлипники можуть опинитися на межі затоплення
11:23
На Хустщині, у Рокосові п'янючий водій "Форда" врізався у припарковану на узбіччі "Ауді"
11:17
На Ужгородщині чоловік застрелився з рушниці
11:13
В Ужгороді горів вантажний відсік ЗІЛу
11:09
На Міжгірщині під час проходження туристичного маршруту чоловік помер від серцевого нападу
10:08
За добу в Ужгороді виявлено 21 новий випадок коронавірусної інфекції
09:46
На Міжгірщині під час катання на гірському велосипеді травмувався 16-річний киянин
13:21
У центрі Іршави знайшли труп чоловіка
13:06
У Сваляві горіло приміщення центру соціально-психологічної реабілітації дітей
10:31
На Тячівщині долали масштабну пожежу на пилорамі, один цех із продукцією згорів ущент
09:27
/ 2
За добу в Ужгороді виявлено 24 нові випадки коронавірусної інфекції
09:17
У Берегові, миючи з матір'ю килим на озері, потонув 4-річний хлопчик
09:06
71 випадок COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 3 людей померло
17:23
Мешканця Міжгір'я, який пішов по чорниці та зник, знайшли мертвим
12:06
/ 2
У працівника апарату Ужгородського міськрайонного суду діагностували COVID-19
11:47
На Міжгірщині відновлюють пошуки чоловіка, що тиждень тому пішов збирати ягоди в гори і зник
11:43
На Мукачівщині витягли з озера потопельника
09:41
За добу в Ужгороді виявлено 20 нових випадків коронавірусної інфекції
09:15
/ 1
66 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та 1 людина померла
17:39
/ 3
У міськраді Ужгороді кажуть, що дитина впала в люк у центрі міста, бо решітки – вкрали
» Всі новини