На Закарпатті депутата-браконьєра можуть призначити заступником директора Ясінянського лісгоспу

Йдеться про депутата Рахівської міської ради Михайла Кабаля, який, згідно з поданою ним декларацією, претендує на посаду тимчасово виконуючого обов'язки заступника директора державного підприємства "Ясінянське лісомисливське господарство".

На Закарпатті депутата-браконьєра можуть призначити заступником директора Ясінянського лісгоспу

Про таке повідомляє журналістка Олена Мудра.

Михайло Кабаль разом із своїм батьком, лісничим Устєріцького лісництва ДП "Рахівське лісове господарство" Володимиром Кабалем, прославився у листопаді 2017 року, коли в мережу потрапили світлини, на яких вони позують з вполованими червонокнижними тваринами - риссю та тетеруком.

За фактом оприлюднення світлин, на яких браконьєри позують з мертвими тваринами, було відкрито кримінальне провадження. Втім, в судових реєстрах жодні рішення по ньому не знайдені. Це може свідчити про те, що до суду справа не дійшла.

Лісничий-браконєр був звільнений з Рахівського ДЛГ в травні 2018 року. Судився з держлісгоспом за відновлення на роботі, проте безуспішно.

09 липня 2020р.

Теги: браконьєр, депутат, тварини, заступник

Коментарі

777 10.07.2020 / 08:33:50
Для чого рись вбивати він що її їсти буде? Він придурок не знає, що таких тварин у Закарпатті не так і багато. Д...біл.

Коля 09.07.2020 / 22:25:41
Ця скотина за гроші голосувала на сесії. А всі питання рішалися лиш з Попенком і Кабальом за вказівкою Медведя.Якщо він тут гроші брав то що буде робити в Ясінянському ДЛГ.А його хабарництво прикривала сестра Кабаль О яка працює в прокуратурі.Все рано чи пізно повертається тож задумайтеся.

Ass 09.07.2020 / 18:09:54
Якщо би він ножем або палкою захищався і переміг звіра, то так, розумію! А з карабіна з хорошою оптикою за 500 метрів нічого не підозрюючи живу істоту розстріляти, то на мою думку підло! І таку падлу на посаду?! Слів нема.

Олена 09.07.2020 / 13:48:09
Люди без честі, без серця і без сорому, ганьба їм і тим, хто їх на посади призначає замість під суд віддати.

Ужгородець 09.07.2020 / 11:47:50
Подолали рогату корупцію зелені залупи

777 09.07.2020 / 09:11:13
Ви уже зовсім всі з глузду посходили, браконьєра в лісничі? Це повний маразм.

НОВИНИ: Соціо

09:19
В Ужгороді зупинили водія без прав із ознаками наркотичного сп’яніння Фото новина
10:00
Пластуни Мукачева допомагають військовим відновлюватися Фото новина
17:04
В Україні відбувся 71 обмін полоненими – серед звільнених військовий, що мобілізувався на Закарпатті Фото новина
13:09
У Мукачеві водія BMW притягнули до відповідальності за порушення ПДР і нетверезе керування Фото новина
11:40
/ 2
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Олександра Шугара Фото новина
10:03
В Ужгороді сьогодні прощатимуться із полеглим на війні з росією бійцем Олексієм Бриньком Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 5 лютого
18:06
У Закарпатті зростає кількість хворих на грип та ГРВІ
16:51
/ 1
У Мукачеві провели в останню дорогу померлого військовослужбовця Сергія Туряницю Фото новина
15:41
/ 1
У Рахові попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Василем Веклюком Фото новина
14:57
На Драгобраті гірські рятувальники допомогли двом сноубордистам, які заблукали Фото новина
12:34
Прикордонника Чопського загону нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:13
/ 1
На Закарпатті поліція попереджає про нову хвилю телефонного шахрайства
10:03
/ 1
На Берегівщині попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Дьєрдєм Комовці Фото новина
09:06
Графік погодинних відключень електроенергії на Закарпатті 4 лютого
00:17
/ 6
Вчена рада УжНУ підтримала можливе об'єднання з Мукачівським державним університетом Фото новина (ДОКУМЕНТ)
23:28
У чеській Їглаві обирають гастрономічний символ міста з чотирьох варіантів від ужгородського кондитера Штефаня Фото новина
13:37
/ 1
На війні з рф поліг військовий із селища Ясіня Павло Говбел Фото новина
11:06
/ 6
В Ужгороді провели в останню путь сержанта Нацгвардії Василя Фрінцка Фото новина
09:51
/ 7
У Виноградові депутат незаконно захопив земельну ділянку та збудував будівлі Фото новина
09:47
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали двох чоловіків із підробленими документами Фото новина
09:00
Графік відключень електроенергії 3 лютого від Закарпаттяобленерго
16:16
У Карпатах врятували заблукалих лижників Фото новина
08:53
Оприлюднили графік погодинних відключень світла на Закарпатті 2 лютого
18:18
/ 1
Поліцейські охорони затримали крадія в Ужгороді Фото новина
» Всі новини